fb pixel 5 opravdu dobrých rad ostatním rodičům – G.cz
Vyhledávání

5 opravdu dobrých rad ostatním rodičům

Každý, kdo se octne v nějaké sociální skupině, k ní cítí sounáležitost. Chápe, jak důležité je si v rámci skupiny pomáhat a sdělovat poznatky. Jen tak můžou všichni přežít. Evoluce si to přeje. Sdílení je základ úspěchu. Proto se i my s vámi podělíme o pár rad a triků, jak přežít roli rodiče. Nemáte zač.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 3.10.2018, 06:41

1. Neztrácejte čas zbytečnostmi

Přestaňte se trápit s uklízením, malováním stěn a podobnými nesmysly. Prostě dům jednou za čas zbořte a postavte si nový. Bude vás to stát míň energie.

2. Lezoucím dětem na ruce a nohy připevněte napevno hadr

Při lezení budou rovnou stírat slinovou stopu, kterou za sebou obvykle nechávají.

3. Patnáctiletým dětem na ruce a nohy připevněte napevno hadr

Je to jediný způsob, jak docílit toho, aby se dítě hadru dotklo. Je možné, že abyste jim zvládli hadr připevnit k tělu, budete je muset nechat anesteziologem uspat. Dále je pravděpodobné, že až se probudí a zjistí, co se jim stalo, budou se snažit ukousat si končetiny. Ale třeba při souboji omylem něco utřou. Třeba…

4. Varování ministra zdravotnictví: těšení rodičů způsobuje devadesát procent dětských nemocí

Netěšte se. Děti na jakýkoliv projev těšení rodičů reagují okamžitou horečkou. Ta vyprší až v okamžiku, kdy je naprosto marné zkoušet odjet na plánovaný výlet nebo odejít na rande ve dvou.

5. Pro udržení zdravého sexuálního života buďte kreativní

Například můžete jíst z těla partnera. Bude to jeden z mála okamžiků, kdy se oba společně v klidu najíte. Ovšem pozor! Dbejte na vhodný výběr potravin. Pokud si partnera obložíte knedlíkama a zalejete svíčkovou, budete nejspíš příště zase jíst zamčená na záchodě jako minule. Dobrá zpráva nakonec: u této metody oceníte obzvlášť muže či ženy s hlubokým pupíkem. Nebudete si muset chodit tolikrát přidávat.

A tady je 5 důkazů, že matky to mají stejně těžké jako kosmonauti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články