5 nejzvrhlejších stránek českého internetu – G.cz
Vyhledávání

5 nejzvrhlejších stránek českého internetu

Na internetu je všechno. Myslitelné i nemyslitelné. Pokud hledáte, najdete to, co hledáte - ať už jste jakkoliv ujetí...

1. Lapiduch.cz

lapiduch lapiduch.cz

Začneme zlehka. Kdesi v hloubi diskuzních fór Lapiduch sídlí klub, jehož členové systematicky projíždějí největší servery pro nahrávání fotek a hledají mezi nimi cokoliv lechtivého. Vaše fotky ze silvestra, strip party, koupání v bazénu, opalování nahoře bez - cokoliv.

Je to obří distribuovaná výpočetní síla, hnaná chtíčem a zvědavostí, která najde i ten nejposlednější náznak vykouklé bradavky, prolomí nepříliš dobře zabezpečená alba z nudistické dovolené nebo žhavé noci, která jste nerozumně nahráli na internet. Můžete být relativně v klidu, to, co najdou, je zaheslováno a k dispozici výhradně pro členy klubu. Pokud vám zvoní v uších, neděste se, někdo na vás "myslí".

2. Asociace chovatelů antropomorfních koní

achak-horska-20090926-0014.jpg.tnfoto.achak.bdsm.cz

Další lehčí kalibr, ale mimořádně vtipný. Věřili byste, že existují lidé, kteří se převlékají za koně, a nechají se stejným způsobem drezůrovat? Mají naučené koňské chování, pořádají soutěže, převlékají se do masek. Jejich pravidla jsou více méně inspirována skutečnými jezdeckými federacemi. Samozřejmě jde o bondáž a fetiš, ale velmi neškodný.

3. Pedofilie-info.cz

aaak pedofilie-info.cz

Velmi zvláštní věc, ze které se některým zatočí hlava, jiným žaludek. Chápeme, že jde o nemoc, ale zde prezentované zkušenosti mají nádech erotických povídek a určitě se shodneme, že touha po nezletilých klucích i děvčatech je špatná, zvlášť kvůli disproporčnímu chápání sexuality mezi starými a mladými. Děti prostě nejsou schopny chápat, o co sakra jde, a nepřijde jim na tom v podstatě nic divného. A to je největší ohavnost a nekonečný kruh, který pedofilii dělá tak zrůdnou. Pokud si to pedofilové, kteří si jsou vědomi svého stavu, nejsou schopni uvědomit, tak pardon - tady žádné racionální obhajování ani vysvětlení neobstojí.

4. Pervers.cz

top perves.cz

Seznamka, anonymní sex, perverzní způsoby mezi ženami i muži - pokud jste vyčerpali svůj erotický potenciál a hledáte něco extra, zde to najdete. Za pozornost stojí jeden stálý návštěvník tohoto fóra, internetová celebrita Laco Repáň, s vlastnoosobně vymyšlenou přezdívkou Ritné Rydlo. Dle své oblíbené erotické pomůcky.

Podle našich informací jde o extrémně slizkého a tlustého restituenta, který se vyžívá v popisování svých sado-maso-homoerotických zážitků v záhoráčtině. Příklad? Velmi si potrpí na své "ritné otroky" - sledujte: "Dnes je den otrokov s nalozou v riti do pice zhnitej.dalsi chujak otrocky prisiel a aj ten mal naloz v riti.vytiahnem mu rydlo z riti a bolo riadne osmazene ritnym materialom trocha riedkym.hodel som retaz nanho sa mu chytel naokolo clenkov a trhol som riadne.zareval a ihned buchol na zem ako vreco.a ako padol osral sa riedke z neho strieklo von rovno na take dlazdice s americkymi vlajkami.vravim mu teraz si si ameriku osral ty z pici hnis.musel upratat a bicom dostal cez kokota sak reval ako opica."

5. Amateri.cz

amatk amateri.cz

Čekáte vkusné akty českých amatérů a amatérek? Najdete je tu. Stejně jako fotky soulože normálních lidí nebo velkých dild a vibrátorů, který používají pánové na svých chlupatých zadnicích, či videa, kde se starší a zoufalejší ženy snaží zjistit, co se do nich vejde.

A TADY máte 20 neuvěřitelně užitečných webů.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články