5 teniskových novoročních předsevzetí – G.cz
Vyhledávání

5 teniskových novoročních předsevzetí

Zdroj: Footshop.cz

Odhoď skromnost a nízký sebevědomí, je tady otázka novoročních předsevzetí! Svaly jako David Hasselhoff nebo figura jako Pamela Anderson, tak to bude při pohledu do zrcadla na konci roku 2017 vypadat! To je sice hezký, ale co z toho budou mít tvý tenisky, ty sobče! Pro inspiraci přinášíme 5 novoročních předsevzetí, který se budou líbit hlavně tvým teniskám!

FootShop.cz
FootShop.cz 4.1.2017, 10:46

Nezkrátím si to přes psí palouček

A taky si zapiš za uši, že psí palouček je cokoliv, co aspoň vzdáleně připomíná travnatej porost. Protože nezodpovědnej pejskař rozhodně není ohroženým druhem, doporučujeme si dávat pozor, kam šlapeš.

V zimě jedině zimní tenisky


Zimní tenisky už dávno nemusí vypadat jak sněhule vyrobený ze zabitýho mamuta a život bez permanentního nachlazení je celkem hezká věc. Můžeš vsadit třeba na Nike Lunar Force 1 Workboot!

Na kalby jenom starý tenisky


To si říkáš vždycky, ale stejně si pak vezmeš svůj nejnovější naleštěnej pár, protože si je přece budeš hlídat, že jo. Když o deset hodin později končí párty zápasem v bahně, už to s tím hlídáním není tak žhavý.

Budu se o svý tenisky starat


Ony totiž pak mnohem dýl vydrží. Jenže výmluva se vždycky najde, paní Nyklová přece zrovna v Ulici prožívá milostnou aférku, to nejde nezkouknout. Ale se sadou Crep Protect může být čištění tenisek celkem příjemnej relax!

Příště už nemířím rachejtlí do země

Pokud máš kvůli Silvestru díru v botě nebo větší mezeru mezi prstama než předtím, asi dáš za pravdu výrobcům rachejtlí, že by se měly střílet spíš nahoru než dolů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články