fb pixel 5 nejlevnějších drog, které seženete na českém trhu – G.cz
Vyhledávání

5 nejlevnějších drog, které seženete na českém trhu

Práce šlechtí. Drogy byly v naší společnosti odjakživa. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Drogy jsou drahé a špatné, ale bohužel patří k naší společnosti stejně jako politika nebo pohlavní styk. Začít fetovat se bohužel dá, i když nemáte ani korunu a hora kolumbijského kokainu je vám vzdálená podobně jako hodinky s vodotryskem. Ovšem čím levnější smážo, tím horší dopad. Zde je 5 nejlevnějších drog, co si v Čechách můžete opatřit (a kterým byste se měli vyhnout).

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 3.9.2019, 08:07

1. Lysohlávky

Jste-li zručný houbař a víte-li, kde lysohlávky rostou, tak se vám otevírají možnosti, které nám česká matka příroda každoročně nabízí. Mezi nejznámější z těchto druhů lysohlávek patří lysohlávka kopinatá. Konzumuje se čerstvá, sušená nebo ji můžete naložit například do medu či vylouhovat v čaji. Při jejich konzumaci nastává změna vědomí, s čímž se pojí halucinogenní účinky, a to především díky látkám psilocin a psylocybin. Například lysohlávka kopinatá má sezónu od srpna až do listopadu a kromě lesa ji naleznete na stráních či lukách. Na černém trhu se její cena pohybuje odhadem kolem 2 až 5 korun během sezóny a za 7 až 10 korun v sušeném stavu. Největším problémem je samozřejmě odhadnout množství snědené houby. Každá působí jinak a má jinou sílu, optimální množství je však 5 až 8 desetin gramu lysohlávky, radí diskutéři na internetu.

2. Marihuana

V Čechách stále zakázaná psychotropní látka, jejíž cena se na černém trhu pohybuje kolem 150 až 200 korun za gram. K dostání je u nás však pouze na lékařský předpis. V podstatě se jedná o druh plevele, takže bez větší péče vyroste téměř všude. Houbaři a pejskaři často ve volné přírodě narážejí na rostliny ilegálně vysazené v přírodě na lukách a pastvinách, takže při troše štěstí se můžete k marihuaně dostat zdarma. V případě, že se toto opravdu stane, tak musíte o nálezu ihned upozornit policii. Vzhledem k cenám na černém trhu se samozřejmě jedná o jednu z nejlevnějších drog v Čechách.

3. Toluen

Chcete-li hodně zábavy za málo peněz, tak jasnou odpovědí je toluen. Plechovku o obsahu 700 mililitrů koupíte v obchodě zhruba za 50 korun českých a vydrží vám, dokud se nevypaří. Jedná se o těkavou kapalinu, která se rekreačně čichá a její využití je velice flexibilní. Použít se dá jako náplň do teploměrů, rozpouštědlo barev nebo laků a hlavně jako droga chudých. Toluen bohužel ve vašem těle napáchá více škody než užitku a kromě vašeho dočasného stavu euforie a halucinací vám poměrně rychle a spolehlivě zničí vaše tělo i mozek. Při pravidelném užívání totiž může dojít k trvalému úpadku vašeho intelektu, ztrátě osobnosti a dokonce demenci.

4. Holotropní dýchání

Chcete-li se dostat do jiného stavu vědomí, tak k tomu v podstatě ani nepotřebujete žádné psychotropní nebo halucinogenní látky. Stačit vám k tomu bude metoda psychiatra Stanislava Grofa, jenž v polovině 70. let 20. let vytvořil takzvané holotropní dýchání, kterým dokážete vyvolat změnu vědomí díky intenzivnímu dýchání a zadržování dechu. Je to samozřejmě složitější proces, než to vypadá, a jednotlivec, který tuto metodu zkouší, musí být pod odborným dohledem.

5. Ritalin

Přezdívá se mu kokain chudých, vitamín R nebo dětský kokeš a používá se primárně jako lék pro hyperaktivní děti nebo jako podpůrný prostředek pro studenty. Hyperaktivní děti uklidní a studenty naopak nabudí k lepším výkonům. Ritalin odbourá stres a mozek po něm začne fungovat lépe než předtím. Pokud znáte ginko nebo piracetam, tak tohle je oproti tomu jiný level. Ritalin obsahuje látku methylphenidati hypochloridum, která se podobá amfetaminům. Na černém trhu ho seženete za poměrně vysokou částku (cca 500 až 1 000 korun), ale v případě, že ho máte na předpis, tak vás vyjde zhruba na 50 korun.

Pro jistotu znovu připomínáme, že tento článek neslouží jako návod k užívání drog, ale plní pouze informativní funkci.

A zde je 7 typů osobností, které nejčastěji potkáte v Sudetech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články