5 nejhorších vánočních dárků, které můžete dát svému synovi, když jste miliardář – G.cz
Vyhledávání

5 nejhorších vánočních dárků, které můžete dát svému synovi, když jste miliardář

Vánoce se nezadržitelně blíží a my už pomalu začínáme být nalazeni na sváteční vlnu. Obchodní domy se plní nadšenými lidmi, kteří postupně nakupují dárky tak ,aby blízkým udělali co největší radost. V Česku však žijí tací, kteří podle všeho své ratolesti prostě nedokáži vhodně obdarovat. Vetšina z nich má miliardová konta, čestnou výjimku tvoří Petr Kellner, který svou dceru potěšil koněm za čtvrt miliardy korun. Násedujících 6 dárků je vážně špatných a nedávejte je nikomu, ani když jste miliardář.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 4.12.2018, 15:59

1. Firma

V žádném případě na své děti nepřepisujte firmu. Jedná se o naprosto nevhodný dárek, který vás i vaše potomky může přivést do problémů, které mohou být spojené s trestním stíháním a pronásledováním ze strany zákeřného Kubíka a podlé Slonkové.

2. Osobní prodavač kol

V případě, že jste miliardář, můžete si samozřejmě pořídit osobního prodavače kol, ale k účelu, ke kterému by sloužit měl – tedy k opravě jízdních kol. K ostatním činnostem, jakými jsou například cestování po okupovaném území, ho raději nevyužívejte. Mohl by si toho někdo všimnout.

3. Farma

Znáte ten pocit, když někomu z rodiny koupíte dárek, který sám chcete a obdarovaný o něj nejeví, ale pak si časem uvědomíte, že jste si ho pořídili pro sebe. Po delším čase začnete prohlašovat, že se jedná o váš nejlepší projekt. A pak zase tvrdíte něco jiného. Tak komu ten dárek tedy patří?

4. Dovolená na Krymu

Posílat své děti na dovolenou na okupované území Ruskem, není moc dobrý nápad, takže na poukaz na dovolenou na Krym zapomeňte. Možná, že je tam hezky, ale vzhledem k tomu, že se tam unášejí lodě i s vojáky, není dobré tam posílat své nemocné děti. A s prodavačem kol.

5. Trestní stíhání

Jeden z nejhorších dárků, které svému dítěti můžete dát, je trestní stíhání. Je to dokonce horší dárek než ponožky, protože se o vás všude mluví a navíc vás zvou pořád někam na výslechy. To už je lepší ta dovolená na Krymu.

A tady si přečtěte, 10 věcí, co se stanou, když zas po roce dorazíte do rodné hroudy na svátky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články