fb pixel 5 nejhorších (a proto nejlepších) filmů Patricka Swayzeho, věčného idolu našich maminek – G.cz
Vyhledávání

5 nejhorších (a proto nejlepších) filmů Patricka Swayzeho, věčného idolu našich maminek

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ač charismatický herec s tanečním talentem Patrick Swayze patří spíš mezi idoly našich matek, i my v redakci máme pro tohoto štramáka a filmy, ve kterých zazářil, velkou slabost. A to i přesto, že jsou to vlastně béčkové blbiny. Swayze byl prostě vždycky borec.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 13.9.2023, 11:04

1. Hříšný tanec

Též zvaný Hříšňák! Legendární slaďák plný neméně legendárních písní a hlášek, kde Swayze ztvárnil zvnějšku drsného, uvnitř citlivého tanečníka Johnnyho. Role, která ho proslavila a nesmazatelně zapsala do srdcí žen po celém světě.

2. Duch

Tak legrační a bizarní kýč, že to prostě musíte milovat! Kluk - Patrick Swayze - potká buchtu - Demi Moore - a je to velká láska. Jenže kluk umře. Aby mohl se svou milou zůstat, propojí se spolu skrz médium s tváří Whoopi Goldberg. Jestli člověk, co to psal, nebyl zkouřený, tak fakt nevíme.

3. Hrozba smrti

Z jiného ranku je akční krimi thriller Road Hous, který v češtině dostal skutečně hrůzný název. Patrick Swayze aka vyhazovač sám proti zbytku světa aka gangsterům a nájemným vrahům, kteří se z nějakého důvodu slézají v jednom americkém zapadákově. Logicky.

4. Táta lump

Patrick Swayze v roli podvodníčka a otce na baterky Jacka Charlese vás přesvědčí, že fuckboy, se kterým si to občas rozdáváte, by se možná ještě mohl změnit, a že podlehnete jeho přitažlivosti. Kdyby hrál v téhle ptákovině kdokoliv jiný, jediné, o čem by vás film přesvědčil, by bylo, ať si před každým sexem berete pro jistotu dva kondomy.

5. Probuzení v Renu

Ideální podívaná pro nudné, nezajímavé (nejen) manželské páry procházející krizí. Swayze hraje půlku jedné ze dvou dvojic, které si vyrazí na super nudnou společnou dovolenou a, slovy klasika, začnou se dít věci!

A tady 10 zajímavostí o přísné komedii Po přečtení spalte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články