fb pixel 5 nejčastějších důvodů stojících za rozchody slavných párů – G.cz
Vyhledávání

5 nejčastějších důvodů stojících za rozchody slavných párů

Slavné páry se rozcházejí skoro stejně vehementně jako názory na to, koho z Koktových by si člověk radši nastěhoval domů. To bylo lásky, to bylo srdíček na sociálních sítích! A teď se mluví o rozvodech, všichni zdůrazňují důstojné rozloučení jak na pohřbu a celkově to vypadá, jako by si snad každý slavný pár dal do svatebního slibu formulku: po žních půjdeš k Turkovi. Jen kvůli vám jsme zapátrali po naučných webech, kde se scházejí vztahové odbornice, abychom odhalili nejpravděpodobnější příčinu selhání.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 6.9.2018, 10:15

1. Ponožky

Podle odborné literatury, kterou jsme při výzkumu důkladně nastudovali, jsou jedním z nejčastějších důvodů pro krach vztahu. On je háže po domě, ona do sebe háže rumy, aby to unesla, všude smrad, tu se válí ponožka, tu manželka, čistá apokalypsa.

2. Prkénko

Ve stejné literatuře se hodně objevuje termín „Syndrom nesprávné polohy prkénka“. Vědci z naší redakce strávili mnoho času pokusy pochopit, jaký vliv má prkénko na kvalitu partnerského vztahu. Až na konci spisu si všimli, že se nejedná o prkénko kuchyňské, ale záchodové, a to má být vždycky dole. Proč? Protože jsem to řekla.

3. Sex

On má panděro jak březí hrošice. Ona nechce sex, je proto vadná. On trvá na tom, že prdět před sebou je hrozně super. Ona nechce sex, je proto vadná. On se obléká jak vandrák. Ona nechce sex, je proto vadná. Z toho jasně vyplývá, že nedostatek sexu je chyba žen, které jsou víceméně všechny vadné. Proto si muži musí najít nové čerstvé kusy. To dá rozum.

4. Manželství

Vypadá to, že bezkonkurenčně nejčastější příčinou rozvodu je manželství. Nevstupujte do manželství a je to. Problém vyřešen. Jestli se nudíte, kupte si raději medvídka mývala.

5. Děti

Uznáváme, že když si dva řeknou: "Pořídíme si děťátko," a o tři roky později se ve svém vlastním domově cítí, jako by si omylem pořídili stádo opic a dva vepře k tomu, mohou se cítit podvedení. Doporučujeme proto prostudovat důsledně videa obsahující výsledky dětské činnosti, navštěvovat dětné známé a hodně dobře si rozmyslet, jestli skutečně toužíte po potomstvu, nebo si radši k tomu medvídkovi koupíte rovnou i toho vepře.

A tady Zuzčino patero, podle kterého se stanete opravdou "instabič".

Podobné články

Doporučujeme

Další články