5 naschválů, které vám mohou nachystat zákeřné cesty osudu – G.cz
Vyhledávání

5 naschválů, které vám mohou nachystat zákeřné cesty osudu

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Život je nefér. A i když se chováme tak, aby k nám byl férovější, některé věci a události zkrátka neovlivníme, ani kdybychom se postavili třeba na hlavu. Pak existují situace, které jsou pro některé z nás jako noční můra. Zde je 5 nejšílenějších z nich.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 28.8.2019, 13:45

1. Vzdálený příbuzný Tomáš Hnídků

Představte si, že jste z Moravy a společně plánujete svatbu se svou dlouholetou přítelkyní. Přítelkyně se zmíní, že má vzdálené příbuzné v Plzni a ráda by je pozvala na vaši svatbu. V osudný den přijede k obřadní síni černý lesklý hummer s nápisem Ortel a z něj vystoupí strejda Tomík. Na sobě má samozřejmě rytířskou výzbroj. Jako svatební vtípek prohlásí něco jako: „V18:18 se těšte na překvápko ode mě,“ čímž myslí akustický dvouhodinový koncert.

2. Nechtěné dědictví

V rámci dědického řízení jste se dozvěděl, že jste zdědil prostorný rodinný vůz od italské značky Fiat. I přes obrovský smutek z úmrtí příbuzného se v hloubi duše těšíte na automobil, na který jste doposud nezvládl ušetřit. Při předávání vozu ovšem zjístíte, že se jedná o Fiat Multipla, což je v podstatě to nejhnusnější auto na světě. Navíc je neprodejné, jelikož v tomto voze samozřejmě nikdo jezdit nechce, takže vám nezbývá nic jiného, než být terčem posměchu.

3. Radikální babička zasahuje

Navštěvovat babičku se vám v posledních letech moc nechce, protože místo sledování telenovel teď sleduje Tomia Okamuru na Facebooku, který jste jí založil. Noviny už taky nekupuje a místo procházek v parku sdílí proruská média a šíří řetězové maily o migrantech, kteří čekají na hranicích, aby nám mohli vzít práci, i když nechtějí makat. Vaše babička si řekla dost a rozhodla se kandidovat za SPD ve vašem městě. Její obličej ve spojení se stupidním sloganem vám nahání hrůzu. Život nemůže být horší.

4. Kolega z práce má novou holku

Váš kolega v práci je nešťastný. Je mu zhruba kolem 30 a už nějakou dobu nemůže narazit na pořádnou holku do vztahu. Nakonec mu poradíte, ať si založí nějakou seznamku. Po měsíci se na obědě zmíní, že si někoho našel a vy jste hrozně zvědaví, koho, takže mu navrhnete společnou večeři s vaší a jeho přítelkyní. Kolega se zmíní, že je jeho nová holka trošku starší, ale že mu to nevadí. Na místo setkání přijde s vaší matkou, která se po rozvodu nechala přejmenovat, takže nikomu nepřišlo nic divný.

5. Prodávat ve špatnou dobu se nevyplácí

Kamarád vám asi před osmi lety poslal pozvánku na jakýsi tajný internet, kde si můžete pořídit spoustu ilegálních věcí (třeba marihuanu), které vám přijdou poštou. Potřebovali jste k tomu vyměnit svoje peníze za jakési bitcoiny. V té době jste vůbec nevěděl, že za jeden bitcoin si koupíte v roce 2017 nové auto. Tehdy stál jeden asi dvě koruny, takže jste jich koupili tisíc a objednali pár věciček. Kdesi na účtu vám zbylo padesát bitcoinů, na které jste už dávno zapomněli. Ztratili jste přístupové údaje, koupili si nový počítač a nyní nevíte, jak se k nim dostat. Jedno však víte jistě. A to, že k dnešnímu dni je hodnota jednoho bitcoinu kolem 7400 dolarů, což znamená, že se vám někde ve virtuálním světě válí zhruba 370 tisíc dolarů, což je dost na to, abyste nemuseli dvacet let pracovat.

A zde si můžete zahrát vlastenecké pexeso Tomia Okamury.

Podobné články

Doporučujeme

Další články