fb pixel 5 malých velkých věcí, po kterých touží každá pořádná žena – G.cz
Vyhledávání

5 malých velkých věcí, po kterých touží každá pořádná žena

Ať už Valentýna, který o víkendu zamlží pohled i těch nejpragmatičtějších žen, slavíte, nebo ne, není od věci mít v rukávu tip na dárek pro ženu, která už ví, co chce. Pokud se totiž trefíte, můžete to být právě vy.

Radka Pružinová
Radka Pružinová 12.2.2016, 19:35

Pánové, chtěli byste svým ženám vidět do hlavy jako Mel Gibson ve filmu Po čem ženy touží? Naštěstí pro vás to nejde. Ale i tak vás to nejspíš zajímá. Nechte si poradit.

1. Chytrý šperk

Zkuste tuhle speciální valentýnskou nabídku příjemně střízlivých a sofistikovaných šperků Mooyyy, které se hodí pro každou příležitost. Náramky můžete koupit buďto v setu, nebo samostatně.

Nejsou to sice náušnice (viz oblíbený vtip o valentýnské akci a reakci), ale že se bude v ložnici večer něco dít, je více než pravděpodobné. A stejně tak druhý den mimo ni. A každý další, kdy se při pohledu na své zápěstí a vzpomínce na vás usměje.

Více možností, jak jí udělat radost (nejen na Valentýna), naleznete na www.mooyyy.cz.

2. Přírodní krása

Každá žena se ráda dělá ještě krásnější, než je. A můžete být sebevíc přesvědčeni, že jí to nejvíc sluší bez nánosu šminek. Ideálním kompromisem, který nepotlačí přirozenost a žena bude mít zároveň pocit, že tentokrát se jí to fakt povedlo, je přírodní kosmetika. S tou od Dr. Hauschky rozhodně nešlápnete vedle. Možná bude sama překvapená (velmi mile), že kromě pěstící kosmetiky vyrábí tahle firma i tu dekorativní. Tahle značka má totiž na poli přírodní kosmetiky právem zvučné jméno.

Kosmetiku můžete objednat prostřednictvím webových stránek nebo osobně koupit v obchodě v pražské Revoluční 10, případně v prodejně APOTÉ*KA v Myslíkově 9.

3. Rafinované bublinky

I ta sebepraktičtější žena se ráda občas sveze na vlně luxusu. A každá si chce občas trochu vyčistit hlavu. Dámy ovšem nepreferují typy alkoholů, které je totálně zresetují, ale dávají přednost rafinované špičce, na kterou je expertem například kvalitní původem německý sekt Rotkäppchen, v překladu Červená karkulka. Bohemkou už dnes nikoho neoslníte. A pokud přidáte i jahody v únoru, bude se cítit opravdu jako v pohádce. Vyrábí se i v nealkoholické verzi.

4. Nadčasová klasika

Pokud si troufnete, můžete jí pořídit tekutý šperk. Mezi absolutní klasiky patří TYTO parfémy. Sázka na jistotu bude sice ten, co jí stojí v koupelně na poličce, ale třeba ocení i decentní změnu. Zapamatujte si jméno parfému, který pravidelně používá a zkuste s prodavačkou v parfumerii zkonzultovat alternativu, která by se hodila k osobnosti vaší milé.

5. Květiny jinak

Pokud nedostane na Valentýna ani kytku, nečekejte příliš vášnivou noc. Pokud jí ovšem přinesete tuhle nádheru, kterou v některých variantách doplňují například i lahodné makronky, vezměte si v pondělí radši dovolenou. Nestíháte? Květinami v krabici, kreativní variantou nudné kytice, kterou příjemně překvapíte každou ženu, si můžete nechat i přivézt. Více zjistíte na www. le-bouquet.cz.

A TADY se podívejte na 21 obyčejných situací, které tvoří neobyčejnou lásku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články