5 luxusních valentýnských doporučení

Luxus nemusí být nedosažitelný a Valentýn nemusí být vynucená dovozová kašpařina. Zkuste to letos jinak.

1. Spoutejte ji

Pokud vaše slečna vyznává eleganci, individualitu a styl – zkráceně řečeno, pokud má vkus – určitě bude naprosto unešená z nové kolekce šperků Mooyyy pojmenované CHAINS (v překladu řetězy). Minimalistické skvosty, ve kterých se snoubí přísnost a hravost, napětí i klid, pevné i pohyblivé, navrhla designérka Anna Steinerová. Přesně ta, která proměnila zrnko kávy v umělecké dílo a získala za to cenu návštěvníků Design Supermarketu roku 2014.
Další novinkou mezi šperky špičkové kvality, je rozšíření kolekce RUDRA inspirované posvátným semenem Rudraksha. Nové prsteny, náušnice a náhrdelníky pracují s nezapomenutelným a neopakovatelným otiskem struktury semínka.

Šperky Mooyyy jsou v prodeji na www.mooyyy.cz, www.jogafitshop.cz a ve vybraných galeriích např. Designum, GASK, Zrní, La Gallery Novesta atd.

2. Pohlaďte ji


Buď přímo, nebo prostřednictvím tělového mléka Berry Blossom od Eosu. Přírodní bambucké máslo, vitamin E a avokádový olej pokožku přirozené zvláční a zvlhčí. A to na celých 24 hodin. Nemusíte se bát „upatlanosti“. Pokožka je hydratovaná přesně akorát.
Dotýkat se jí bude pak ještě příjemnější než doteď. Jemná a nevtíravá vůně pak potěší další ze smyslů.

3. Chodící dokonalost


Nekompromisní módní car Karl Lagerfeld by nevypustil do světa nic, co by nebylo dokonalé. Jeho parfém Karl Lagerfeld for Women je toho dalším důkazem. Nechte trochu té dokonalosti přenést na vaši už tak dokonalou přítelkyni. Mix to bude třaskavý a přesto sofistikovaný.
Čerstvý citron a sametová broskev, růže, magnolie a plumérie spolu s temnými tóny ambrového dřeva tvoří mix plný touhy, smyslnosti a neodolatelného magnetismu. Elegance a klasika ruku v ruce s moderností jdoucí až do za hranice, čisté, přesné, delikátní – takový je parfém, který si zamiluje každá, která na to má. (A o peníze tentokrát fakt nejde.)

4. Fair trade slast


Masážítko neboli pořádný kus těch nejlepších surovin ve tvaru mýdla, kterým smyjete stres a navodíte pocit intimity a slasti, seženete na www.lush.cz nebo přímo v prodejnách Lush.
Spousta fair trade bio kakaového másla, bambucké máslo, fair trade bio gel z aloe vera, bio jojobový olej pokožku zklidní a zjemní, šípkový sirup, neroli, bio citronová myrta a kořen kosatce vynesou masírovaného do ráje. Kromě krásně prokrveného těla a pocitu, že vám na ní záleží, ji bude hřát i vědomí, že Lush netestuje své produkty na zvířatech, stejně jako jeho dodavatelé.

5. Happyend


Potom, co princ Popelce navlékl střevíček, pohádka nudně končí svatbou. Jak to vypadalo po ní, můžete zažít v Resortu Svatá Kateřina v rámci programu Víkendové zimní radovánky. Jízdu na saních tažených koňmi, jízdu se psím spřežením, procházky zakončené saunou, horká koupel pod širým nebem, sáňkování, bobování a bruslení na jezírku, běžkování, ale třeba i výuka chůze na sněžnicích vás čeká v Resortu Svatá Kateřina první a druhý únorový víkend.
Kromě toho si můžete vybírat z nesčetných rozmazlovacích procedur, jako jsou například masáže Pure Fiji, ajurvédské nebo thai a bali masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra nebo zvýhodněné balíčky wellness procedur.

Nečekejte do Valentýna a ukažte jí, že s vámi se nudit nebude nikdy!


Komentáře

Doporučeno pro vás