fb pixel 5 fajnových rajd, nad kterými jsme si jako puboši v devadesátkách drachnili bartoše – G.cz
Vyhledávání

5 fajnových rajd, nad kterými jsme si jako puboši v devadesátkách drachnili bartoše

V devadesátých letech to pubescentní mládež neměla vůbec jednoduché. Internet ještě nikdo doma neměl, spolužačky nám vzhledem k věku samozřejmě ještě nedaly, a pokud jsme ve skříni neobjevili fotrovy pornočasopisy, museli jsme si pleskat candáty v pokojíčku u plakátů nebo (a to je ještě horší) u Bravíčka.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.3.2017, 13:50

I tak to ale byly hezké časy. K pornu se mladý a nehotový muž dostal jen výjimečně, takže se při sebeukájení musel spolehnout jen na svou fantazii, paměť nebo fotku či plakát některé z tehdejších sexbomb. A které z nich nám naše intimní chvíle v pokojíčku pod peřinou zpříjemňovaly nejvíce?

1. Pamela Anderson alias Sídžej Párkr

Ultimátní roštěnka z Pobřežní hlídky dráždila ve snech nejednoho adolescenta. A ty kozy. Ach ty kozy. Sice umělý, ale puberťák darovanému koni na silikon nekouká. Hlavně že to bylo veliký. Blondýna v plavkách a s velkýma kozama, to byla esence radosti. Zpětně je však potřeba lehce zalitovat, že úbor pobřežní hlídky nebyl tvořen z bikin, nýbrž jen z jednodílných plavek. Na druhou stranu C.J. Parker v bikinách, to by nejednoho puberťáka možná rovnou zabilo.

Ostatně celá pobřežní hlídka nabízela celou plejádu masturbacehodných rajd. Škoda Stehpanie Holden. To byla ta kostnatá šereda plochá jako žehlicí prkno. Zbytečně zabírala místo nějaké opravdové roštěnce.

2. Spice Girls

Hezky seskládaná pětice. V podstatě každý si tam mohl najít to svoje. Byla tam blondýna, zrzka krev a mlíko, rachitická žena vamp, černoška a jakože sportovkyně. Pokud jste večer před spaním sáhli do šuplíku pro plakát Spice Girls, nemohli jste sáhnout vedle.

Jo a věděli jste, že ty holky taky zpívaly? Píšou to na internetu. Ale to asi tak úplně nikoho nezajímalo. Důležitější bylo si před spaním vydrachnit bartoše nad jejich plakátem.

3. Valerie z Beverly Hills 90210

Seriál Beverly Hills neměl po stránce masturbace moc co nabídnout. Divná Brenda nebo puritánská Donna, to opravdu nebylo ono. Možná Kelly by se dala při troše dobré vůle použít. Pak tam ještě byla ta obrýlená padesátiletá bůhví co, která kamarádila s Brandonem a která nejednomu dospívajícímu zajistila řádné noční můry.

A pak se to stalo. Jednoho dne přišla do Beverly Hills Valeria. Byla to mrcha. Ale to je jedno. Hlavně to byla děsná rajda.

4. Xena a Gabriela

Nebuďme pokrytci a přiznejme si, že když bylo nejhůř, dalo se to i u Xeny. Ono to z těch bídných možností, které jsme měli, docela ušlo. Xena měla poměrně zdařilý sexy kostýmek a její latentní lesbický vztah s blondýnou Gabrielou dokázal v představách rozparádit nejednoho dospívajícího.

5. Angelo z Kelly Family

Hele, ale tohle je fakt smutný. Kdo viděl úplně poprvé klip Angel od Kelly Family a říkal si: „Jako ta blondýna je docela hezká...“? Prý se to chlapcům stávalo. Jak to ale měl člověk vědět? Samozřejmě, že Angelo asi nevévodil představám mladých hochů při masturbaci (vyjma tedy některých vybraných postarších gentlemanů s knírkem. U těch Angelo vévodí v mokrých snech patrně dodnes), ale mnozí chlapci jistě při shlédnutí klipu zahořeli k Angelovi minimálně platonickou láskou. A to jsou věci, které nelze vzít zpět.

A TADY máte 28 seriálů z devadesátek, na které s nostalgií vzpomínáme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články