5 důvodů, proč obdivujeme a ctíme Dádu Patrasovou

Obrázek uživatele Carrie Bradshitt
18.07.2017, 06:56

Dáda odhalila svoje vnady, my na nich neshledáváme jediné vady!

Sociálními sítěmi prosvištěly instagramové dovolenkové selfies kultovní české sexbomby, ze které se v osmdesátkách klepala bradička nejednomu puberťákovi, a bulváru rázem skončila okurka.

Dáda Patrasová je totiž fenomén, ke kterému vzhlížejí jak odrostlé Husákovy děti, tak i podstatně mladší publikum. Proč?

1. Jde s dobou

Cílem sociálních sítí je veřejně sdílet zážitky a strhávat na sebe pozornost. Pokud jde o marketingovou strategii, Dáda je královnou, u které by si mnohé Instagirls mohly platit kurzy. Je úplně jedno, co je obsahem příspěvku, důležitý je jeho virální potenciál. A ten se v případě fotografie jejího dekoltu uplatnil rychleji než kapénková infekce na dětském letním táboře.

2. Je zdravě sebevědomá

Kolik módních blogerek se klepe strachy pod tíhou očekávání negativních komentářů? Dáda šetří filtry i přehnanou stylizací a evidetně je jí naprosto putna, kdo u jejích příspěvků bude prokrastinovat či masturbovat. Má se ráda. Skoro jako Jan Plavec svůj vlastní život.

3. Připomíná nám Ivetu

Ale jenom vzdáleně. Určitě se nenechá zblbnout Martuccim (pokud tedy Vito není Martucci) a zachraňovat Macurou. Na to je přece jen málo blonďatá.

4. Je kulturně nezávadná

Zaplaťpánbůh, že se fotí v bikinách. Dokážete si představit, že by si Dáda Patrasová vyfotila dekolt v burkinách?!

5. Má koule

S ohledem na fakt, že zajíždí sedmé gumy, má dosud nesenilní smysl pro humor a ví, kdo je to šmejd! Vítek Klusák by z ní měl radost, a měl by o ní natočit svůj příští dokument.


A na závěr si ještě připomeňme 9 desek, které jsme v dětství sjížděli z gramců.


Komentáře

Doporučeno pro vás