fb pixel 5 důvodů, proč nám může být sonda InSight na Marsu úplně ukradená – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč nám může být sonda InSight na Marsu úplně ukradená

Američtí vědci včera ohlásili obrovský úspěch své vesmírné mise: sonda InSight úspěšně přistála na povrchu Marsu. Vzhledem k tomu, že začala posílat první fotografie, je zřejmě v pořádku a schopná vykonávat úkony, kvůli kterým byla na rudou planetu vyslána. Český internet si o této zprávě myslí své. Přinášíme vám 5 důvodů, proč slušného občana taková zpráva ani v nejmenším nemůže zajímat.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 27.11.2018, 13:31

1. Víčka

Český národ už po léta nedělá prakticky nic jiného, než sbírá víčka na nemocné děti. Někteří jedinci už nemůžou ani chodit do práce, aby plnili normu ve sbírání. Selhávají jim ledviny, protože nezvládají nápor tekutin, které do sebe z charitativních důvodů lejou. To generuje další potřebu víček na nové ledviny. Kdyby Američani všechna víčka, co museli posbírat na náklady spojené s vysláním sondy do vesmíru, použili na české děti, byl by náš národ nesmrtelný.

2. Je to kus šutru a není tam hospoda

Když to srovnáme s výletem na Kokořín, neměla ta paráda snad ani pořádně žádnou cenu. První fotky vypadají, jako by je fotilo tříleté dítě v pískovišti. Sonda je vybavena foťáky za miliardy víček a výsledek je tristní. Navíc tam ani není šikmá věž, se kterou by se daly dělat parádní fotky s využitím perspektivy, jakože ji držíme nebo tak něco.

3. Kdo ví, jak to bylo

Jelikož je celkem jasné, že nikdy nikdo ve skutečnosti nebyl na Měsíci a bůhví, jak to bylo s Elvisem, nedá se Američanům úplně moc věřit. Ve skutečnosti všichni cítíme, že je to celé akce na ukázání síly a slouží k tomu, aby Američani zastrašili Rusy. Už jen to naplánování – Rusové vyšlou svou loď do akce a najednou buch! Američani začnou plkat o své vesmírné lodi. Náhoda? Nemyslíme si!

4. Matt Damon tam už dávno byl

V rádiu Leoše Mareše říkal Leoš Mareš, že Matt Damon točil na Marsu dokument, byl tam kdo ví jak dlouho a zvládnul bez problémů i vypěstovat brambory. Tak jestli sonda nezvládne minimálně zastřihávat bonsaje, pak je naprosto nepochopitelné, proč tam vůbec je. Minimálně ze zemědělského hlediska jsou to vyhozené peníze.

5. Vladimír Putin je na tahu

Ačkoliv má Putin rozehrané lodě s Ukrajinou, určitě se nenechá zahanbit a rád si zahraje i nějakou jinou společenskou hru. Od včerejška všichni tři kosmičtí ruští vědci určitě nedělají nic jiného, než že z komisárku a párátek modelují raketu ve tvaru busty Putina. Když budou hodní, vytáhne Putin z vězení pár opravdových géniů a nechá je jim pomoct. Každopádně když vy břízolit, tak my kachličky. Když Američani Mars, tak Rusové nejmíň Slunce!

No! Tak si tady přečtěte o tom, proč bychom se měli vykašlat na Babiše a řešit Zemi.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články