5 důvodů, proč vlastnit věc s podivným názvem Yeezy! – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč vlastnit věc s podivným názvem Yeezy!

To je něco jako neštovice? Ne, Yeezy jsou tenisky. A ne ledajaký tenisky. Něco jako pásovej opar mezi kožníma chorobama. Navrhoval je sám Kanye West a nyní jsou konečně k dispozici u nás!

FootShop.cz
FootShop.cz 25.12.2015, 11:30

1. Nemá je každej

Pokud se zrovna nechceš infiltrovat do společnosti jako agent KGB, nejsou odlišnosti určitě na škodu. Teda v rámci outfitu, pokud si k oltáři dovedeš samici ptakopyska, tak už to není tak cool.

2. Nosí je celebrity

Pokud hltáš módní časáky a ještě pořád roníš slzy za zrušený Bravíčko, tak asi netřeba číst další argumenty.

3. Technologie Boost

Adidas Boost je prostě něco, co se nedá jen tak popsat. V tomhle případě to není marketingový klišé. Pokud si nehovíš v masážních sedačkách za volantem Audi A8, tak se stěží můžeš přepravovat pohodlněji.

4. Je to kus historie

Tyhle tenisky by se daly bez nadsázky označit jako mezník v historii sneakers. Můžeš oponovat tím, že každý jablko je mezníkem jabloně, ale tenhle argument tím teda asi nevyvrátíš.

5. Koupě není jednoduchá

Na běžnej způsob nákupu, kdy přijdeš, zaplatíš a cézarovským gestem odmítneš vrácenou korunu, si v tomhle případě moc nezvykej. Přednost ve frontě můžeš získat soutěží na Instagramu, uměleckým zápalem nebo prostě čekáním před Footshopem!

A TADY je 5 tenisek, které nikdy nevyjdou z módy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu