fb pixel 5 důvodů, proč je holka radši, když je chlap spíš hospodský ožrala než kavárenský povaleč – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč je holka radši, když je chlap spíš hospodský ožrala než kavárenský povaleč

Pánové, pokud vás ta vaše buzeruje kvůli častým návštěvám hospod, věřte, že to dělá spíš ze cviku a z povinnosti. My ženy jsme ve skutečnosti rády, že vládnete pajzlům a kavárny necháváte nám a našim kámoškám. Že volný čas trávíte po nádražkách, má pro nás totiž řadu výhod.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.11.2017, 16:07

1. Úplně zaprvé – spíš se seznámíme

Alkohol smysly otupuje, káva bystří. Pokud na vás narazíme v hospodě, máte náskok, protože existuje šance, že se do vás zabouchneme dřív, než si všimneme, že jste vlastně trochu idioti. Navíc v baru je seznámení neznámých lidí akceptovatelné. Přijít jen tak za cizí holkou v kavárně, to smrdí úchylem.

2. Pivo dělá pěkná těla

Chlemtání piva vám zajistí pro ženy atraktivní „dad bod“, tzv. chmelný pupíček, který v dámách probouzí pocit otcovských jistot a ke kterému se rády tulí. Zvedání pidihrnečků na ristretto vám oproti tomu tak maximálně zkřiví prsty.

3. Napumpujete si ego

V hospodě se s kámoši klidně můžete navzájem přepíjet, dávat turnaje v šipkách nebo v páce, případně zkoušet, kdo dál dočůrá. Do uhlazené kavárny se to moc nehodí. Takže běžte všechno zmíněné podniknout se svými kumpány do putyky a pěkně si naboostujte sebedůvěru – díky tomu to pak nebudete chtít doma po nás.

4. Když to přeženete, odměnu dostaneme my

Když občas kvůli hospodě zapomenete na slavnostní večeři nebo to, že jste měli naši maminku odvézt na hřbitov, my vás za to nesjedeme (nebo jenom trochu), a ještě navíc vám uvaříme kocovinovou polívku. Kouká z toho pro nás minimálně kytka a nadstandardní sexuální péče následující večer – a to máme rády.

5. Aspoň občas z vás něco dostaneme

Ano, milujeme komunikaci. Nebo třeba aspoň sdělování základních pocitů. Když přitáhnete nalití, je větší šance, že z vás vypadne, proč jste se celý den chovali jako troubové. Za střízliva aby to z vás jeden doloval páčidlem.

A tady čtěte, jak poznáte, že už je hospody moc a že jste alkoholik.

Podobné články

Doporučujeme

Další články