5 důvodů, proč byste letos měli jet na (ne)festival High Jump

Obrázek uživatele Martin Miko
11.7.2018, 13:07

První srpnový víkend je skoro za dveřmi a my se už nemůžeme dočkat už 19. ročníku otevřeného mistrovství České republiky v extrémních skocích do vody ve volné přírodě, které se letos odehraje v zatopeném lomu v Hřiměždicích u Příbrami. High Jump je především o spojení extrémních zážitků se spoustou mejdanů, koncertů a soutěží, které vás zaručeně budou bavit. Zde je 5 důvodů proč letos jet na Desperados High Jump 2018.

1. Nádherná lokalita

Akce Desperados High Jump 2018 se odehraje v obci Hřiměždice v Kulajově lomu, který je v letních měsících oblíbenou lokalitou rekreantů. Zatopený lom slouží nejen ke koupání, ale především k pořádání cliffdivingového mistroství v ČR. Kulajův lom je oblíbenou lokalitou pro natáčení filmů a televizních reklam a točily se zde filmy jako 2Bobule nebo Výchova dívek v Čechách.

2. Profesionální skokani

Jako každý rok se na High Jumpu představí spousta profesionálních skokanů z celého světa. Stejně jako v minulých letech se závodu zúčastní i Švýcar Peter Roseney, kterému je neuvěřitelných 71 let a patří mezi rozhodně mezi nejstarší účastníky závodu. Do závodu nastoupí i německý skokan a vtipálek Patrick Arendt, kterého si můžete pamatovat rovněž z minulých ročníků. Nejzajímavějším účastníkem závodu bude americký skokan Ian Jevnock, který se závodu zúčastní poprvé.

3. Skvělé kapely

Na své přijdou samozřejmě i fanoušci hudby. Kromě českých interpretů jako jsou Prago Union, Apple Juice, Fast Food Orchestra nebo Kapitán Demo se na festivalu představí legendární Djské a producentské duo Smash Hifi ve složení Leeroy Thornhill a Marten Horgen. O afterparty se postavá jeden z nejvýraznějších představitelů českého djingu – DJ Friky.

4. Organizace na jedničku

K dispozici vám bude informační stánek, ve kterém se dozvíte veškeré informace o areálu a časovém harmonogramu. Co se týče parkování, tak pro všechny bude možnost zaparkovat v blízkosti areálu na parkovišti. Stanování v areálu bude zdarma a navíc si do areálu můžete přinést své vlastní jídlo a pití.

5. Super lidi

Každou správnou akci vytvářej právě lidi, o kterejch to celý je. Kombinace nádhernýho počasí, skvělýho koupání, kvalitní muziky a super lidí vytváří na High Jumpu jedinečnou atmosféru, kvůli které se lidé pravidelně vrací na tuto akci.

A zde je10 důkazů, že léto je prostě debil.


Komentáře

Doporučeno pro vás