fb pixel 5 charakteristik žen podle rtů: do jaké skupiny patříte vy? – G.cz
Vyhledávání

5 charakteristik žen podle rtů: do jaké skupiny patříte vy?

Dnes se dá lidská osobnost odhalit skutečně snad podle všeho. My se zaměříme na rty. Nejenže jde o oblast, kterou dokážeme muže pořádně vydráždit. Podle jejich tvaru také zjistíte, jaké ve skutečnosti jsme.

Kristýna Jakubcová 21.9.2017, 16:50

Vaše rty o vás na první dobrou prásknou, jaká jste a co si myslíte. Nemáte problém dosáhnout orgasmu i pětkrát za noc, nebo k vyvrcholení potřebujete něco opravdu speciálního? To vám teď prozradíme.

1. Souměrné rty s minimálním srdíčkem

Přestože se zpravidla jedná o krásné ženy, můžeme říci, že jde především o velké stydlivky. Sex k životu nijak zvlášť nepotřebují a abstinovat vydrží opravdu velmi dlouho. Velkou vadou těchto krasavic je fakt, že dovést je k orgasmu je téměř nemožné. No pánové, tak tady se zapotíte.

2. Smyslné rty s nevýrazně vykrojeným srdíčkem

Tyto ženy se dají přirovnat k typickým ‚sprostším‘ typům žen, na které ovšem chlapi nejvíc letí. Jsou velmi vášnivé a svou láskou k sexu se rozhodně netají, ať už jde o způsob oblékání či celkový náboj. Přestože tyto ženy mívají dlouhodobé vztahy, bývají velmi často nevěrné a bez milenců si svůj život prakticky nedokáží představit.

3. Souměrné rty s lehce výrazným srdíčkem

Tak to jsou opravdu mazané lasičky. Třebaže se tváří jako panenky Marie a často byste je charakterizovaly jako velmi něžné bytosti, opak je pravdou. Jde o velmi náruživé dračice, které tuto vlastnost ovšem bedlivě tají. I když sex s touto ženou pro vás bude jistě nezapomenutelný zážitek, orgasmu dosáhne pouze z lásky.

4. Úzké rty s nevýrazným srdíčkem

Tak ani tyto ženy nepatří mezi pornohvězdy. Spíš než na sexu samotném jim záleží na vzájemném porozumění s partnerem a na duševním poutu. Tuto ženu uspokojíte mnohem víc, pokud ji obejmete. Proto není asi žádné překvápko, že orgasmu dosahují opravdu zřídka.

5. Smyslné rty s výrazně vykrojeným srdíčkem

K těmto rtům se řadí tzv. TOP ženy. Jde o ženy, které jsou krásné, sexy, nezkrotné a hlavně náruživé. V posteli rozhodně nejsou žádnými prkny a dokáží muže dovést do sexuálního nebe. Není žádným tajemstvím, že tyto ženy dosahují orgsmu velmi snadno, a to i několikrát za noc.

A ještě se pro inspiraci podívejte na 8 způsobů, jak originálně zneužít balzám na rty.

Podobné články

Doporučujeme

Další články