5 aut, která křičí, že berete Viagru – G.cz
Vyhledávání

5 aut, která křičí, že berete Viagru

Plešatějcí obšourníci, navlečení v propoceném polo tričku Ralph Lauren, plátěných kraťasech nad kolena, kožených sandálech a s pouzdrem na mobil na pásku - toto je váš nákupní seznam. S těmito auty přivábíte samičku, která zatím nepotřebuje chodítko a inkontinenční pleny...

1. Chevrolet Corvette C6 Convertible

mini-corvette GM Media Minulá generace placatého sporťáku měla své mouchy. Ale snažila se. Zvuk osmiválce s objemem 6,0 nebo 6,3 litru, zbytky nespáleného paliva, které se řinuly ze čtyř koncovek výfuku, typická, nepřehlédnutelná a dvojitá zadní světla (oo - oo) plus legendární jméno jsou velká lákadla pro samičky vhodné k nakrytí. Ale ten, kdo si pořídí kabriolet v základní verzi (ne sportovní a vcelku brutální Z06 nebo hodně sportovní a ukousnu-ti-hlavu-brutální ZR1) je pozér. Který si koupil tu nejvykleštěnější variantu jinak příjemného auta jen proto, aby mohl oslňovat okolí prasátky, které hází jeho pleš.  

2. Ford Mustang V6 Convertible

mini-mustang Ford Media Vezměte mužné auto. Uřízněte mu střechu. Dejte do něj motor, který v USA pohání zahradní traktůrky nebo rošt, který nad grilem otáčí pečené prasátko. Máte? Tak se vyražte do ulic zrapnit. Mustang uměl vždy oslovit zvukem a svou velikostí, měl chlupy na hrudi. Ale tento s podměrečným motorem a bez střechy je má tak akorát v řitních regionech.  

3. Cadillac Escalade EXT

mini-escalade seriouswheels.com Je obrovský. Vysoký. Dlouhý. Tvrďácký! To chcete. Na řidiče kamionů z něj koukáte jako na šváby, které máte chuť zašlápnout. Ale pozor. V normální verzi to je velmi schopný vůz - dovnitř naskládáte dvacet kamarádů a bečku piva, přičemž na kouli můžete zapřáhnout přívěs s jachtou, dalším autem a koňským boxem. Pěkně za sebe, jako vláček. Ale EXT je... Jako to jen říci? Jsou auta, která jsou tak blbá, až jsou hezká. Tohle je auto, které je tak blbé, až je blbé. Obřímu SUV nepomůže, když si hraje na drsný pickup, ani kdybyste na korbu naskládali dvacet motorových pil a živé tele. Nenalákáte na něj samičku, ani dřevorubce.  

4. Hummer H2/H3

mini-hummer GM Media Armádní vozidlo na běžné silnici - proč ne, jezdil v něm i Arnold Schwarzenegger. Ne ve filmu. Osobně jich měl sedm a šest prodal, poslední nechal přestavět na hybrid, aby v ekofašistické Kalifornii vypadal dobře před voliči. To se však bavíme o verzi H1, která přímo vycházela z vojenského Humvee (plus mínus fonetický přepis armádní zkratky HMMWV - vysoce mobilní víceúčelové kolové vozidlo), kterou jste vídali ve zprávách při první válce v Perském zálivu. Vznikla civilní verze, na jejíž úspěch chtěly navázat dvě parodie, postavené na podvozcích složených z dílů amerických SUV a pickupů od General Motors. Ne, že by se H2 a H3 ztratily v terénu, ale ve srovnání s H1 s portálovými nápravami a schopností vyjet kopec o sklonu šedesáti stupňů je to slabota a ústupek ve prospěch pohodlí něčí zadnice, mramorované bolestivými hemeroidy.  

5. Chrysler Crossfire

mini-crossfire Chrysler Media Bastard nepovedeného vztahu mezi Mercedesem a americkým Chryslerem. Američanům byl nabízen jako šik-kupé s drsnou vizáží, ovšem jeho střeva hnila. Ve chvíli kdy se začal prodávat (2003) byl postaven na sedm let (1996) staré platformě, která vycházela z ještě staršího Mercedesu třídy C, vyráběného od roku 1993. Navoněná bída pro blby? Gratuluji, našli jste ji...
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články