fb pixel 5 alternativních faktů o lidské sexualitě – G.cz
Vyhledávání

5 alternativních faktů o lidské sexualitě

Většina aspektů lidské sexuality je dávno prozkoumána a věda nabízí spoustu „zaručených“ pravd.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.3.2017, 13:58

Monopol na informace o lidské sexualitě drží podplacená média a s nimi spříznění „odborníci“ v oboru. Oni nám pouze říkají to, co se jim hodí.

Naštěstí dneska existují i alternativní informační zdroje, které nám přinášejí alternativní pravdu. Je potřeba otevřít oči, rozhlédnout se kolem sebe a používat hlavně ten selský rozum, neboť elity si nepřejí, abychom o lidské sexualitě tu pravdu znali. Z tohoto důvodu vám přinášíme exkluzivně několik alternativních faktů o lidské sexualitě.

1. Když budete masturbovat, Bůh zabije koťátko

Pamatujte, že masturbace je špatná. To jen elity a Pražská kavárna se nám snaží podsunout, že to je něco výborného. Oni totiž chtějí, abychom pořád masturbovali a nevšímali si toho, jak k nám tahají imigranty a řídí planetu ve svůj prospěch.

Bůh to ví a snaží se nás od této nečisté věci odradit. Oběžná dráha naší země je plná mrtvých koťátek, které Bůh v nebi se slzou v oku zabíjí. Při kadenci masturbace v populaci nemá Bůh čas na nic jiného než zabíjet koťátka. Nabízí se heslo: „Nešahej na sebe, zachráníš koťátko.“

2. Homosexualita je nemoc

Je to tak. To nám rovněž tají. Homosexualita je nemoc a dá se léčit. Existují alternativní kempy, kde léčí teplé děti a dělají z nich spořádané občany.

Neléčený homosexuál rozvrací společnost. Věděli jste, že pokud dva homosexuálové vychovávají dítě, stane se z něho rovněž homosexuál? Oni ho totiž nakazí homosexualitou. Homosexualita je přenosná nemoc. Šíří se vzduchem.

Elita totiž chce, abychom byli všichni homosexuálové, pořádali duhové pochody, kupovali si růžová trička s výstřihem do véčka a nezajímali se o společenské dění.

3. G-bod neexistuje

Poměrně rozšířený hoax, že ženy mají G-bod, má jediný důvod. Opět zaměstnat muže v marném hledání neexistující chiméry a odvrátit jejich pozornost. Ženy G-bod nemají. Je to stejný nesmysl jako ženský orgasmus.

4. Společný orgasmus

Úplný nesmysl. Jak již bylo zmíněno, ženy nemají orgasmus. V úvahu připadá pouze společný předstíraný orgasmus. K těmto účelům muži mohou využít bílý jogurt nebo kokosový sprchový gel.

5. Muži na sex téměř nemyslí

Tradiční společenské klišé, že muži myslí na sex každých deset minut, je nesmysl. Není to pravda. Opravdový muž myslí hlavně na svou vlast, na Tomia Okamuru a na to, jak zaplatí nájem na další měsíc. Na myšlení na sex nemá čas.

To jen dekadentní úchylové z Pražské kavárny, kteří ztratili kontakt s realitou, myslí jen a jen na sex.

A TADY máte 4 důvody, proč by homosexuálové neměli mít právo adoptovat děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články