4 koncertní akce, které byste si v Praze neměli nechat ujít – G.cz
Vyhledávání

4 koncertní akce, které byste si v Praze neměli nechat ujít

Už víte, co budete dělat příští víkend? Ne? Tak teď už to vědět budete. Dáváme vám na výběr ze čtyř opravdu různorodých akcí.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 5.2.2014, 14:40

1. Krausberry

Martin Kraus křtí se svým bandem CD v Malostranské besedě. Vydali ho hned po začátku roku a po obměně kapely a jeho návratu po těžké nemoci to bude určitě minimálně tak skvělé, jako minulá alba. V pátek 7. 2. v besedě ahoj.
 

2. Terne Čhave

Modern gypsy music – tak se označuje nejuznávanější česká romská kapela. Vystupují  8. 2. v Jazz Docku. V téhle zimě to chce trochu rozproudit krev, takže v sobotu v Jazz Docku ahoj.
 

3. Mikro Berlin

Proč jezdit do Berlína, když Berlín přijede za námi! Art Gallery Salon S pořádá berlínský večírek, kam pozvali uznávaného dýdžeje Michaela Valtra aka Phonique. Tenhle master deephousu vás rozhodně nenechá usnout. Takže v sobotu po Terne Čhave v modřanské Art Gallery ahoj.
mikro  

4. Ennio Morricone

V neděli po náročném víkendu to bude chtít něco klidnějšího, spíš k poslechu. Koncert pětaosmdesátiletého Itala Ennia Morriconeho, bez kterého by dnes nikdo neznal film Tenkrát na západě a sto dalších, a bez kterého by Věra Špinarová nikdy nebyla uznávanou zpěvačkou, se koná v O2 areně. Tak v neděli v O2 ahoj.
 
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články