fb pixel 3 opravdu hodně nešťastné výroky českých politiků a osobností o homosexuálech – G.cz
Vyhledávání

3 opravdu hodně nešťastné výroky českých politiků a osobností o homosexuálech

Prezidentský kandidát Fischer, exposlankyně Nytrová nebo kontroverzní odborář Dušek. Ti všichni nepochopili, že žijí ve 21. století.
Zdroj: koláž G.cz

Stačí mluvit trochu nejasně a hned je oheň na střeše. Když holt chcete říct něco kontroverzního, musíte to říct pořádně! Českem hýbe prohlášení prezidentského kandidáta Fischera na adresu homosexuálů. Co přesně řekl a kdo další z politiků a osobností se do této menšiny v minulosti opřel?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.12.2017, 07:00

1. Homosexuál a ústavní soudce? To nikdy!

Pavel Fischer se chvíli jevil jako poměrně slušný a zajímavý prezidentský kandidát. Jenže; pak přišla debata v Blansku, kde prohlásil, že by homosexuála nejmenoval ústavním soudcem. Po bouřlivé reakci médií se omluvil s vysvětlením - myslel to prý tak, že by do takové pozice neobsadil někoho, kdo zastupuje jistou vlivovou skupinu. Na to už se ale nikdo neptá, no.

2. Dráhy řídí homosexuálové

Už skoro legendární shitstorm někdejšího odboráře Jaromíra Duška. Co řekl v roce 2010 Lidovým novinám, je prostě klasika, takže to musíme uvést v plném znění: "Homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka. A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet, ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy. Bojím se tam na chodbě ohnout pro tužku. Já tam chci založit spolek čtyřprocentní menšiny heterosexuálů, abychom měli rovné příležitosti."

3. Gayové berou drogy a usilují o sex s dětmi

Před rokem rozčeřila vody někdejší poslankyně Pavlína Nytrová, která přišla s tím, že gayové mají větší sklony k alkoholismu a užívání drog, častěji jsou jim diagnostikovány duševní poruchy, jsou násilní a časem prý budou chtít usilovat o snižování věku pro sexuální styk. Jak na to přišla? No přece na internetu! A navíc jí její srdce napovídá, že je to pravda.

A tady 21 výňatků z deníčku Donalda Trumpa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články