fb pixel 200 schodů k Pai Meiovi šlapali každý den: 12 zajímavostí o Kill Bill 2, který šel do kin před 15 lety – G.cz
Vyhledávání

200 schodů k Pai Meiovi šlapali každý den: 12 zajímavostí o Kill Bill 2, který šel do kin před 15 lety

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Byl to vůbec první sequel, který tehdy už kultovní režisér Quentin Tarantino kdy vyrobil - a nakonec se z toho stal jeho nejmilejší z vlastních filmů. V Kill Bill 2 došla krásná Nevěsta s tváří Umy Thurman odplaty, což bylo pro fanoušky jejího příběhu značně uspokojující. Stalo se to před 15 lety, kdy měl snímek premiéru, a tak jsme u této příležitosti opět vytahali pár faktů, co vás budou zajímat.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.4.2019, 13:38

Mstitelka ve žlutém

V roce 2003 uchvátila fanoušky Quentina Tarantina story ženy (Uma Thurman), bývalé elitní zabijačky, kterou její exšéf a exkolegové chtěli odrovnat, jenomže se jim to tak úplně nepodařilo, a tak se rozhodla si to s nimi vyřídit. Kultovní režisér se svůj epos o velké pomstě rozhodl rozdělit do dvou částí, které uvedl s ročním odstupem. A jestli umíte počítat stejně dobře jako my, tak už chápete, že od premiéry sequelu Kill Bill vol. 2 právě uplynulo 15 let.

Ačkoliv dvojka "Kill Billa" byla o něco méně akční a bylo v ní více příběhu, což některé fanoušky poněkud nudilo, sám tvůrce považuje tenhle film za nejmilejší ze všech, které kdy natočil. Ostatně, on mu také vynesl dost peněz, sám na sebe si vydělal během prvních několika dní v kinech. Práce na snímku ale nebyla žádný med - třeba kvůli natáčení výcviku Nevěsty u Pai Meie musel celý štáb každý den poctivě šlapat těch brutálních 200 schodů - stejně, jako to ve filmu dělá hlavní hrdinka.

Na další zajímavosti o Kill Bill 2 se podívejte do galerie sem:

A tady 12 zajímavostí o naší oblíbené guilty pleasure, Mumii.

Podobné články

Doporučujeme

Další články