20 důvodů, proč je onanie pozitivní – G.cz
Vyhledávání

20 důvodů, proč je onanie pozitivní

Smějete se? Tak s tím hned přestaňte, protože tohle je vážná věc. Kdo se bude tomuhle článku smát, ten si nevidí ani na špičku vlastního... nosu. Článek je směřován k mužům, ale platí i na ženy, samozřejmě.

Gement
Gement 30.5.2014, 17:11

1.

Onanie je strážkyní rodinného krbu. Nemusíte díky ní psát SMS cizím ženám ani chodit do bordelu.

2.

Rozvíjí fantazii. Umožňuje vám v ní totiž zažívat věci, které byste se v realitě styděl, štítil nebo bál udělat. Třeba milovat se se svou dva týdny mrtvou manželkou jako to udělal hrdina slavného románu Ladislava Klímy Utrpení knížete Sternenhocha.

3.

Když jste ve stresu, uleví vám od nervového vypětí. A na rozdíl od alhoholu nebo cigarety bez rizika vzniku zdraví škodlivé závislosti.

4.

Brání zhoubnému onemocnění. Vědci dokázali, že už 2-3 ejakulace týdně statisticky významně snižují výskyt rakoviny prostaty oproti mužům, kteří ejakulují méně často než jednou týdně.

5.

Šetří peníze. Nemusíte totiž přítelkyně zvát na večeře, do kina ani na výlety jen proto, abyste od nich získali něco, co si mnohem levněji pořídíte sami.

6.

Večer funguje jako sedativum: uklidní vás a přivolá hluboký spánek.

7.

Ráno funguje jako káva: probudí vás a "nakopne" do čilosti. lll

8.

Umožní vám setkání s vaším hlubším Já. Je tedy klíčem k sebepoznání a formou duchovního prožitku, ztišení a osamělé meditace.

9.

Umožňuje vám virtuální sex se ženami a muži, které jsou v realitě z různých důvodů nedostupné. Japonka, Indka, Romka, Kateřina Klasnová, Iveta Bartošová, Eva Braunová, Bohdana Nováková, Tarzan, Petr Bílek, Andrej Babiš...

10.

Rozvíjí jemnou motoriku zápěstí a jednotlivých prstů. To se hodí například, pokud jste klavírista, hodinář nebo kapsář.

11.

Zrychlí váš tep a dech, takže jde vlastně o formu joggingu či kardiovaskulárního aerobního tréninku. Výhoda je, že nemusíte vstávat z postele, navlékat si běžecké boty, natahovat propocené tričko a vyrážet do deštivého parku.

12.

Pokud to děláte před zrcadlem, můžete se sám sobě vysmát, jak vypadáte trapně, a tím získat odstup sám od sebe.

13.

Naučíte se díky tomu dobře znát své tělesné projevy. Naplníte tak dávné heslo řeckých filozofů "Poznej sebe sama!", které viselo nad vchodem do chrámu v Delfách.

14.

Pohmatem si provedete samovyšetření na případné pohlavní choroby nebo kožní nádory.

15.

Vydržíte díky ní déle při reálném sexu.

16.

Zapomenete na osobní frustrace a zbavíte se tenzí a sexuálních frustrací. To je důležité i na kolektivní úrovni například v Číně, kde se v důsledku politiky jednoho dítěte nedostává žen. Masturbace tak brání čínské agresi do Ruska a do Indie, která by znamenala třetí světovou válku.

17.

Umožní vám vyřešit psychické problémy ve vězení, v sakristii nebo v kanceláři o polední pauze.

18.

Můžete díky ní mít až o několik řádů více žen, než je v západní společnosti sociálně a finančně únosné. Ve fantazii.

19.

Přiblížíte se svým velkým vzorům. Dělal to nejen Petr Čech a Pavel Nedvěd, ale i Havel, Husák a Masaryk. A možná hřešil i Ježíš Kristus. Czech former president Vaclav Havel

20.

Uvědomíte si, že rasismus je nesmysl. Spermie jsou bílé bez ohledu na to, zda má jejich majitel kůži bílou, černou nebo žlutou.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články