18 zaručených způsobů, jak se dostat na něčí černou listinu nenávisti – G.cz
Vyhledávání

18 zaručených způsobů, jak se dostat na něčí černou listinu nenávisti

Je velmi jednoduché štvát všechny kolem sebe. Jak přijít o všechny přátele a zůstat navždy sám, vám poradí tento malý seznam.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 24.3.2014, 18:00

1. Přisedněte si vedle neznámého spolucestujícího do vlaku. Minimálně třikrát mu loktem mezi žebra dejte vědět, že chcete i jeho místo.

 

2. Máte-li v bytě pod sebou sousedy, pořádejte dlouho do noci divoké večírky. Jste-li obdarováni dětmi, dávejte jim večerku až v jedenáct a nechte je pěkně řádit.

bsi reactiongifs.com  

3. Jste na nepříjemné návštěvě. Hoďte celou roli toaletního papíru do záchoda, poté schovejte za toaletu. Překvapení na úklid.

 

4. Pro manažery - přijďte na kontrolu, nevšímejte si podřízených, pouze vedoucí pobočky podniku. Každých deset minut posílejte vedoucího, aby pěkně zdrbnul brigádníky za úplné kraviny. Tvařte se, jakoby nic.

angry-eyes reactiongifs.com  

5. Máte-li spolubydlící, dělejte všechno, co by je mohlo nasrat. Nemyjte po sobě nádobí, v koupelně nechávejte na zemi svoje špinavé prádlo, čurejte do umyvadla a dřezu, večer si pořádně nahlas zašukejte, aby to každý slyšel.

 

6. V restauraci nedávejte absolutně žádné spropitné. Přitom se na číšníka pořád usmívejte a pěkně mu poděkujte za jeho práci.

iH8u reactiongifs.com  

7. V kině si nevypínejte vyzvánění u mobilu. Pokud vám někdo zavolá, zvedněte to a vyřiďte si v klidu celý hovor. To samé platí u esemesek. Pokud jste v kině se svou polovičkou, vyfoťte se, několikrát. Zde je podmínkou použít blesk.

 

8. Spatříte-li dívku, která si povede na vodítku malou tlustou čivavu, začněte se nahlas smát, prohlašte něco ve smyslu, že to není pes, ale malý potkan a dodejte, že byste do toho nejraději kopli a hodili na hraní svým dogám.

sherlock-frustrated reactiongifs.com

9. K viditelně potetovaným lidem se chovejte tak, jako kdyby měli svrab.

 

10. Svému milému ve společnosti průběžně klidným hlasem připomínejte, ať se uklidní, i když je viditelně v klidu. Za chvíli nebude.

so-mad-i-could reactiongifs.com  

11. V noci si při jízdě autem sviťte jen dálkovkami.

 

12. Máte v práci kuřpauzu, v krabičce vám zbývá poslední cigareta. Kolega se zeptá, jestli byste mu nenabídl. Vytáhněte ji z krabičky, přelomte a zahoďte pod nohy.

conan reactiongifs.com  

13. Ve škole vždy učiteli skákejte do řeči, popřípadě často žvaňte o svém životě a nebojte se ho přikrášlit. Bude vás nenávidět on, ale i celá třída.

 

14. Na večírku oslovte atraktivní ženu tím, že je vám velmi povědomá a vypadá jako ta a ona herečka - z pornofilmu.

how-dare-u reactiongifs.com  

15. Další večírkový tip. Vidíte zamilovaný páreček. Plácněte dívku přes zadek a pak se naprosto seriózně představte jejímu příteli.

 

16. Předložte svému společníkovi otázku. Jakmile vám začne odpovídat, přerušte ho a sám na ni odpovězte. Toto několikrát opakujte.

you-suck reactiongifs.com  

17. Buďte při rozhovoru odporně pompézní a mějte jeden vyhraněný názor na probírané téma. Vaše pravda je jediná pravda.

 

18. Na rande svou dívku nechte platit. Chce být přeci nezávislá a samostatná žena.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články