15 důvodů, proč je dobré mít velký penis – G.cz
Vyhledávání

15 důvodů, proč je dobré mít velký penis

I s malým kašpárkem se dá hrát divadlo. Když je ale kašpárek velký, je také větší potlesk. A to není jediná deviza.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 20.10.2015, 13:00

S malým to vždycky bude jen divadlo, kde si na herce nesáhneš. Chlapi jsou často uklidňováni tvrzením, že na velikosti nezáleží. Není to pravda, to jen ženy se už jako malé naučily od maminek a starších kamarádek, že je dobré tuto větu mužům říkat.

Menší přirození prostě netvrdí muziku. Tak jako se chlapům líbí větší a pevná prsa, ženám se líbí velký a pevný penis. Tečka. Respektive dvojtečka:

1. Velký penis znamená lepší sex

Bez diskuze. Větší většinou rovnou znamená objemnější. A o tom to celé je. Těžko vám ženská řekne: "Ty Přemku, kdybys měl menší penis, bylo by to fakt větší vzrůšo." Neříkají to sice ani v opačném gardu, ale jen ze soucitu.

Nemusíte vymýšlet krkolomné polohy, ve kterých by alespoň něco cítila. Vlastně nemusíte přemýšlet vůbec. A ona taky ne. A o tom to celé je.

2. Ušetříte na autech

Jsou to sice jen řeči, ale znáte to - na každém šprochu... A nejde jen o auta. Muži s větším penisem nemají většinou problém se sebevědomím. Nemají potřebu se poměřovat s druhými a ventilovat svůj nedostatek jakýmkoli na první pohled patrným nadstandardem. Nepotřebují stádo koní pod kapotou, když mají jednoho pořádného pod poklopcem.

3. Obrácené role

Když ženy mužům hledí do rozkroku, oni jim hledí do očí. Z toho jsou ženy příjemně zmatené, protože jsou zvyklé spíše na to, že jim chlap civí do výstřihu. To ženy motivuje ještě víc, než pohled do nabušeného klína.

4. Neplandá

Velký penis je, světe div se, lepší i při sportu. V trenkách se totiž lépe stabilizuje a neplandá tolik jako malý. Navíc vypadá relativně dobře, i když vylezete z ledového bazénku u sauny. A vůbec, při troše dobré vůle mu to sluší, i když nestojí.

5. Vůdce party

S velkým kokotem není radno si zahrávat. Když někomu navíc vyhrožujete, že to ve vězení natrénujete a pak mu způsobíte ukázkovou anální rupturu, raději se s vámi dohodne po dobrém.

6. Vaše pověst vás bude předcházet

Sebevědomým holkám najednou pokorně se zaduněním spadne hřebínek. Budou si o vás povídat, vylepší vám pověst, což značně usnadňuje seznamování a přechod rovnou k věci.

7. Lépe s ním do sněhu vykreslíte srdíčko

Případně jiný obrázek či nápis. Je to stejné jako s puškou a pistolí. S delší hlavní se prostě lépe a přesněji míří.

8. Obdivné pohledy

Sklízíte utajované obdivné pohledy od jiných mužů ve sprchách, v převlékárnách, na hajzlících v barech i na veřejných záchodcích. Muži mají totiž zvláštní logiku - když vidí chlapa s velkým, automaticky předpokládají, že měl hodně žen a hodně žen znamená velké sebevědomí a kontakty a s takovým samcem je dobré udržovat nesexuální styky.

9. Nepadá vám ochrana

Na velký se sice hůře navléká, ale pak vypadá docela dobře. Není horšího pohledu na penis, kolem kterého plandá kus latexu. Také tolik nesklouzává.

10. Jste zdravější

Jedním z důvodů, proč jsou ženy více náchylné k infekcím močového měchýře je, že mají kratší močovou trubici a tedy je větší riziko bakteriální nákazy. No a když máte tu trubici ještě mnohem delší, tak...

11. Neřešíte

Všudypřítomné diskuze o tom, že není podstatné mít velký penis, se vás jednoduše netýkají.

12. Jste lepší herci

Muži s velkým lemrouchem* mohou bez problému hrát v penisovém divadle - a to třeba Othella, jak škrtí Desdemonu. Myslíte si, že si vymýšlím? Absolutně ne, podívejte se SEM.

Lemrouch* - "Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha."​

13. Ušetříte za nákupy

Někteří muži s malým pérem (zvláště někteří automobiloví novináři) investují větší částky do nákupu plavek se silikonovou výplní. Nesmějme se jim. Když si mohou ženy vycpávat podprsenky, proč by to nemohli dělat muži? Pořídit si je můžete třeba TADY.

14. Intenzivnější intimita

Při usínání ho žena může držet celou dlaní, a ne jen konečky prstů.

15. Jste vyrovnanější

Muži s velkým P. se nemuseli v dětství vyrovnávat s traumatem, že ho mají malého. Děti jsou totiž kruté bytosti a vysmívají se slabším. Na druhou stranu, traumatizovaní jedinci jsou vždy zábavnější a originálnější. Cožpak znáte nějakého geniálního malíře, spisovatele, herce, nebo skladatele, který byl psychicky v pořádku?

Anketa

Jste-li žena (případně 4% muž), jak velký penis preferujete?

Anketa se načítá...

A TADY je 10 důvodů, proč je fajn pořídit si zlomenou ruku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články