14 rad, jak si udržet chlapa nejen přes prázdniny – G.cz
Vyhledávání

14 rad, jak si udržet chlapa nejen přes prázdniny

Pokud jste usoudily, že za to stojí, samozřejmě.

Elsa K.
Elsa K. 22.6.2015, 12:16

1. Sex

Z počátku vztahu nemá smysl tuhle položku rozvádět, ale postupem času frekvence začne upadat a některé páry zapomínají i, že je středa. Sex je navíc neuvěřitelně zdravý. Nevnímejte sex jako nástroj. A občas buďte pragmatická – čtvrthodinka vás nezabije a efekt bývá většinou bombastický.

tumblr_lli5fr8NLI1qaz51t

2. Jídlo – hromada jídla

Není horší věc než prázdná lednice. Jídlo je nejlevnější droga. Čím víc ho je, tím líp. Nají se, zklidní se, a bude se usmívat jak měsíček na hnoji. Buzeraci ohledně tučnosti a zdravosti jednotlivých pokrmů si nechte od cesty. Důležité je, aby to bylo dobré. Což většinou klíčky mungo nebývají. A neostýchejte se ho někdy vyzvat, že se půjdete najíst do hospody. Vůbec to nebude vnímáno jako, že se chcete ulít z vaření, naopak, mužské srdce zaplesá. Muž je tvor společenský a rád si prohlíží jiné ženy, muže a děti v restauraci.

lednice www.vitalia.cz

3. Nenuďte ho (se)

Jakmile se vzdáte společných aktivit, i kdyby to mělo být sledování seriálu, je to cesta do pekel. Výlety, stolní hry, smysluplná konverzace nebo společná práce a po ní zasloužená odměna dávají vašemu vztahu dnes a denně adrenalinovou injekci přímo do srdce. Nenuťte ho ale vymýšlet pořád scénář, buďte taky myšlenkově kreativní a akční. Pánové to ocení víc, než si vůbec myslíte.

nuda psych-your-mind.blogspot.com

4. Nepřetransformujte se v cuchtu v teplácích

Máte pocit, že máte své jisté, proto na sebe už nemusíte tolik dbát? Opravdu si nenajdete čtvrthodinku denně na to se drobet namalovat, přičísnout a nahodit fazónu? Vždyť to neděláte jen pro něj. Pokud se obléknete do vytahaných svršků, budete si sama připadat jako asexuální obluda a to přece nechcete! A on už vůbec ne. Žena si čas od času oblékne partnerovu vytahanou mikinu, flanelovou košili nebo trenky. Už jste někdy viděly chlapa v ženských hadrech? Leda v travesti show. Mějte prostě neustále na paměti, že muž je tvor vizuální. Spolu s tepláky letí atraktivita strmě dolů a rozbije se o dno.

cuchta www.popsugar.com

5. Lichoťte

Lichotky úzce souvisejí se stavem vašeho obydlí. Za každou lichotkou stojí přidělaná polička. A spokojený muž. A pozor: když ho nepochválíte vy, za rohem čeká další, s menšími nároky a širší náručí.

6. Nepředpokládejte

Tohle sice neplatí jen ve vztahu, ale ušetříte si tím spoustu mrzení. Pokud si situaci předem nalajnujete, můžete si být jistá, že vám do ní okolnosti hodí vidle. Nefunguje to většinou ani mimo vztah. Život prostě nevypadá jako ve snu nebo na reklamních letácích. Tak se proberte! Navíc nemáte průhlednou hlavu, takže vaše drahá polovička nemá nejmenší tušení, co se vám v ní vyklubalo a už vůbec ne, že přes to vlak nejede. Z čehož plyne:

7. Komunikujte

Pokud něco nevím, tak se zeptám. Pokud něco chci, tak si o to řeknu. Pokud něco nechci, upozorním na to. Hned. Navíc je potřeba se vyjadřovat jasně. Pokud budete tajemná jako hrad v Karpatech, ničeho se nedoberete. Decentní narážky nefungují. Vlastně ani brutální narážky nefungují. Mužský mozek prostě funguje na jiné bázi. Mějte to na paměti vždy, když na otázku: "Co je?" odpovídáte: "Nic."

8. Zbytečně nepruďte

Myslete pozitivně a blbosti házejte za hlavu. Nebo se vám v ní nahromadí a pak vás bude bolet. To, že jsou si muž a žena rovni, neznamená, že jsou stejní. Smiřte se s tím. Sem tam nějaká ponožka na podlaze do ní díru neudělá. Tohle ho měla naučit už maminka, takže to neberte jako osobní selhání. A jedno pětipivo v hospodě sem tam vás nezabije. Na oplátku vyrazte s kámoškou na Tour de bar.

ponožky lostinsuburbia.com

9. Vytvořte přístav

Útulné prostředí, do kterého se bude rád vracet - to je materiální stránka věci. Důležité je ale i psychické zázemí. Je potřeba, aby nekompromisně věděl, že ve vás má podporu, jistotu a kámoše. Nechte mu ale tzv. psí kout, kam by se občas mohl zašít sám se sebou. Samy si vytvořte kočičí.

10. Uvědomte si, že není vaším majetkem

Kdo nežárlí, nemiluje? Blbost! Pokud svému milému důvěřujete, hysterie není na místě. Tohle by mělo platit oboustranně. Pokud budete totiž čas trávit pořád jenom spolu, záhy vám dojdou konverzační témata. A k vám domů se vplíží nuda. Prostě a jasně, neřešte, nepátrejte, neanalyzujte - důvěřujte!

11. Nesnažte se ho předělat

Zamilovaly jste se do něho do takového, jaký je. Pokud mu budete neustále něco vyčítat, půjde o dům dál. Navíc je to mission impossible. A buďte realistická. Když vás chlap balí, vydává ze sebe to nejlepší. Uvědomte si, že lepší už to nebude a nezamilujte se do Obrazu Doriana Greye. Tetřeví tokání se občas změní v chrápání, ale s tím je potřeba počítat předem.

obraz www.empireonline.com

12. Nenuťte ho, aby s vámi sdílel VŠECHNO

Pokud si budete každé ráno spolu čistit zuby a uléhat společně do postele, brzy se z vás stanou nepokrevní sourozenci, mezi nimiž bod č. 1 působí poněkud nepatřičně. Nechte ho občas usnout na gauči. Vězte, že to rozhodně nevnímá jako trest.

nuda2 thechart.blogs.cnn.com

13. Netahejte ho do vašich žabomyších válek

Vaše problémy s kolegyněmi a kámoškami muže jenom otravují. A nejradši by je zakázali.

14. Buďte sama sebou

Nepřizpůsobujte se - to je začátek konce. Nekývejte na každou kravinu. Mějte svůj názor. Buďte zdravě sebevědomá, to je největší deviza na světě. Ale zase to nepřehánějte. Poměry sil by měly být vyvážené, aby nemusela být ve výsledku použita žádná síla. Koneckonců, on se do vás přece taky zamiloval do takové, jaká jste. Nejdéle vztah vydrží, když partneři kráčí vedle sebe, ne jeden pár kroků před nebo za tím druhým.

Mimochodem, věděli jste, že hromadné akce v párech ohrožují zdravé vztahy? ZDE je 10 stručných a jasných důvodů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články