13 témat, která když rozjedete na Facebooku, máte o zábavu postaráno – G.cz
Vyhledávání

13 témat, která když rozjedete na Facebooku, máte o zábavu postaráno

Vyzkoušeno. Výsledek zaručený. Nadhoďte jedno z následujících 13 témat a určitě se někdo chytne.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 30.6.2014, 13:07

 

1. Kalousek

Za všechno může Kalousek. Tahle hláška má na FB dokonce i svoji vlastní skupinu. Kalousek může za váš beďar v nosní dírce, za to, že se s vámi rozešla holka a za to, že diskutéři na Novinky.cz jsou z velké části retardovaní.  

2. Romové a islám

Buďto napište, že Romy v ČR nechcete, anebo se jich naopak zastávejte. To samé se týká islámu. Obhajujte muslimy jako neškodné chudáky, nebo tvrďte, že jsou to všechno teroristi.  

3. Suaréz

iii Symbol letošního MS ve fotbale a jeho kousací "aféra". Půlku lidí to pohoršuje a přirovnávají ho k Hannibalu Lecterovi, druhá půlka ho obhajuje s tím, že je to naprosto normální.  

4. Mel Gibson

To je skandál, že ho pozvali na festival do Varů, co?! Pohoršujte se nad tím, že taková zrůda jako Gibson má vůbec povoleno překročit hranice ČR. Nebo napište, že máte rádi jeho filmy a ocenění na festivalu si zaslouží.  

5. Evropská unie

angienator merkel Foto: facebook EU, byrokrati, pomazánkové máslo, žárovky, dotace, rum, zákazy, příkazy, Angela Merkelová, krize eura... cokoliv, co se EU týká, se chytne.  

6. Média

Babiš to všechno kupuje, všichni jsou zaplacený. Novináři přecházejí z jednoho do druhýho, je lepší Reflex nebo Respekt? G.cz nestojí za nic, Echo24 taky ne a kdo nesdílel aspoň jeden článek z Prigl.cz, jakoby nebyl. V médiích pracujou diletanti a nejhorší je Lukášková.  

7. Ukrajina

Putin je svině, Putin to dělá dobře. Ukrajina trpí, anebo jí to pomohlo. Všichni s tou situací manipulujou a nejvíc to zkreslujou média.  

8. Deník Dity P.

ppp Foto: ČT Dita P. je skvělá kuchařka, charismatická a příjemná a její pořad je boží. Dita P. je šílená, má děsný přízvuk, hnusnou barvu hlasu a nechutnou kuchyni. Oblíká se jak stepfordská panička a do všechno cpe kilo másla. Vyberte si.  

9. Pavel Novotný a bulvár

Bulvár je žumpa a Novotnej zabil Bartošovou. Nikdo to nečte, ale je to nejprodávanější a nejčtenější typ médií v ČR.  

10. Zákaz hazardu

Herny by se měly zavírat a z aktivisty Matěje Hollana by se měl stát prezident. Herny by se neměly zavírat, protože hazard pokvete i bez nich.  

11. Strana svobodných občanů

Strana, jejíž přívrženci jsou pro jednoho fašisti a bezmozci, pro druhé výkvět libertariánství a ti, kteří by měli naší republice dávat směr. Spory o SSO bývají vůbec nejvýživnější.  

12. Kouření v restauracích

lopp Foto: kulfoto.com Kouření v hospodách by se mělo komplet zakázat. Nebo ne? A kdo by chtěl, aby byly ke kouření vyhrazené místnosti? A je zákaz kouření totéž jako zákaz pojídání bůčku?!  

13. Voda z kohoutku

Spory o tom, jestli by restaurace měly nabízet vodu z kohoutku a jestli za ni vyžadovat peníze, popřípadě kolik, patří mezi facebookové diskuzní evergreeny.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články