13 skvělých způsobů, jak vesele vytřít s telemarketingem

Je nám jasné, že lidé z telemarketingu, kteří nám volají s neodolatelnými nabídkami, to opravdu nedělají se zlým úmyslem, ale stejně nás to strašně štve.Tady máte pár tipů, jak s nimi vesele zamést.

1. Zarazte ho v jeho vražedném monologu - "Prosím, počkejte chvíli" - mobil odložte na dobu neurčitou a jděte si třeba udělat kafe nebo dát delší relaxační sprchu...

girlfriend calls giphy.com

2. Hovor si dejte nahlas a nechte své batolecí mrně, aby si procvičilo s operátorem nějaká ta základní slovíčka. Zatím můžete uvařit oběd.

3. Zahrajte si na policistu stejně jako tenhle týpek. Operátor bude kadit cihly - jednu za druhou.

4. Řekněte jim, že si je poslechnete od začátku do konce - teprve, až oni si vyslechnou vás. Pak v co nejdelší verzi vyprávějte o svém dni v práci, co vás trápí na vašem osobním životě, zdraví.

giphy giphy.com

5. Orientujeme se podle neznámého čísla, tedy nejdřív zvedněte příchozí hovor a počkejte, až se operátor sám ozve. Pak spusťte: "Dobrý den, tady Pizza Go Home, jaká je vaše objednávka?"

6. Zkuste jim zase vy něco prodat - třeba vysavač.

giphy giphy.com

7. Pusťte si k hovoru jako kulisu hardcore porno. Nahlas.

8. Jistě, že máte zájem o jejich služby, ale nejdřív vám budou muset pomoci vymyslet menu na večeři do Prostřeno!, kde máte ten den něco uvařit.

giphy giphy.com

9. "Mluvím s paní X.D.?" - "Bohužel zesnula, tady je její dcera."

10. "Máte chvíli pro to si vyslechnout slova našeho pána, Ježíše Krista?"

giphy giphy.com

11. Mějte s operátorem sex po telefonu. Proč to nezkusit s někým, koho v životě neuvidíte? "Ach, ANO, dej mi tu pánev nové generace s nepřilnavým teflonovým povrchem, JO!"

12. Na VŠECHNO jim řekněte ano. Jako tenhle kluk.

13. Hned poté, co se představí, se operátora zeptejte, co má na sobě. Chtějte všechny detaily.

A TADY máte 12 nostalgických věcí, které mizí z našeho života spolu s pevnou linkou.


Komentáře

Doporučeno pro vás