fb pixel 13 kreativních fotek do rodinného alba: inspirováno slavnými filmy a seriály – G.cz
Vyhledávání

13 kreativních fotek do rodinného alba: inspirováno slavnými filmy a seriály

Top Gun: Maverick a Goose brzy pošlou nepřátelské medvídky k zemi. Napoleon Dynamit Karlík a továrna na čokoládu – skoro jako od Burtona Nekonečný příběh – Falco sice vypadá, že už to má pár dnů za sebou, ale nízký rozpočet bohatě vynahradí nadšení a nápad. + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Pokud máte dítě, tak věřte, že s pravděpodobností 99 procent budou veškeré jeho fotografie ve vašem rodinném albu mdlé, bez nápadu a invence. Tady si opravdu není třeba nic nalhávat. A není to žádná ostuda.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.2.2018, 08:44

Rozmazané momentky dítěte, které například leze po zemi a tím to hasne, jsou aflou a omegou většiny alb, které si rodiče – hnáni bezbřehou láskou a vědomím, že jejich dítě je nejhezčí a nejlepší – zakládají. Posléze těmito snímky tapetují sociální sítě, takže v tom množství úplně stejných špatných fotografií se nakonec ztrácí, čí dítě je koho – jako by na tom vlastně záleželo.

Samozřejmě, že spousta rodičů bere děti k profesionálním fotografům, kde v zápalu své kreativity vytvoří dechberoucí fotografii, kdy oba rodiče drží dítě v náručí a stupidně se usmívají. Vrchol invence je, když dítěti dají na hlavu nějaký vysoce trapný klobouček a nebo ho posadí na houpací kravičku.

Tady opět musíme zdůraznit, že to je naprosto v pořádku. Drtivá většina rodičů (včetně autora tohoto článku) se prostě na nic zásadnějšího nezmůžou.

No a potom tu máme dva rodiče, Leona Mackieho a Lilly Lang(ovou), kteří se k tomu všemu postavili zády a zároveň čelem. Spolu se svým malým synem zrekonstruovali některé ze svých oblíbených scén z filmů a seriálů, čímž vytvořili velice originální album, které se na sociálních sítí jistě neztratí. (Tento článek toho budiž důkazem.)

1) Perníkový táta

Leon a Lilly vytvořili tuhle nádhernou fotografii debilnímu českému překladu – v originále Breaking Bad – navzdory.

2) King Kong

I ten nejzapšklejší jedinec musí při pohledu na malého King Konga zjihnout, naklonit hlavu a vykřiknout „jééé“.

3) Hra o trůny

Dítě sedící na trůnu je trefnou metaforou samotné podstaty rodičovství.

4) E.T.

Pan E.T. medvídek právě odlétá domů (poté, co tam tak úpěnlivě volal) a nejedno oko nezůstane suché.

5) Batman

Malý filantrop, který se v noci převléká do latexového obleku a bojuje se zloduchy, je snem každého rodiče.

Na další se mrkněte v galerii:

No a TADY se můžete podívat, jaké fotky má ve svém fotoalbu nejlepší otec na světě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články