fb pixel 10 situací všedního dne, za které nás naši psi upřímně nenávidí – G.cz
Vyhledávání

10 situací všedního dne, za které nás naši psi upřímně nenávidí

Takhle se nejlepší kámoš vážně nechová!

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 13.6.2016, 13:50

Zatímco pes je nejlepší přítel člověka, člověk je čas od času pěkná svině. Tohle je 14 situací, kterým naši nejvěrnější nerozumí a rozumět nechtějí.

1. V kuchyni se připravuje to nejchutnější jídlo na světě. Omastek škvíří, masíčko voní, Azor se nastačí olizovat a šíjové svaly má napnuté k prasknutí... Když páníček sáhne pro jeho misku, začne vrtět ocasem a div se nepočurá blahem, aby se za okamžik shledal s tvrdou realitou...

Miska suchých granulí.

2. Doma je veselo, všichni mají dobrou náladu... čas od času přiletí ponožka nebo nějaký jiný kus oblečení. V tom se ale zaklapnou dveře ložnice a pes musí být jen němým svědkem toho, jak paničce někdo ubližuje... Její skřeky a hlasité výkřiky mají jediné vysvětlení.

Sex.

3. Panička se strojí, třikrát se převlékne, tak jako obvykle... Klíče do kabelky, telefon, peněženka, ale na vodítko zapomněla! Nikam se nejde.

Rande.

4. Konečně! Alík už se nemůže dočkat dopolední vycházky. Už to málem nevydržel a udělal to v chodbičce. Jenže žádný velký okruh se nekoná. Nuzné obkroužení bloku na vodítku během deseti minut. Bobek, počurat patník a zpátky domů.

Kocovina.

5. Všichni psi v parku lítají na volno. Země po dešti krásně voní... Jen jeden pes musí kňučet a hlásit se o pozornost z vypolstrované tašky uvězněný v růžovém overalu, který se paničce hodí k outfitu, aby se neumazal.

Kráva.

6. Konečně našel svého Diora (usušeného potkana) a Chanella (rozloženou rybu), vyválel se v něm každým kouskem svého těla, a teď se hrdě producíruje po zahradě... Aby ho jeho páníček umyl odporně páchnoucím březovým šamponem.

Nevkus.

7. Konečně našel místo, kde se dobře sedí i leží, kde se dají natáhnout všechny čtyři packy... a vy ho odsud vyhodíte, abyste si tam následně sedli s vrnícím koucourem v klíně.

Nespravedlnost.

8. Snaží se svou práci odvádět opravdu dobře. Zakousnutá slepička, roztrhané kotě, zardoušené morče... A vy ho za to místo pochvaly seřežete a seřvete!

Zneuznání!

9. Ještě včera jste mu dávali ochutnat od stolu! Kus šunčičky, kolečko salámu... A dnes na něj řvete, ať vypadne a nežebrá!

Schizofrenie.

10. Rozdovádíte ho, lehtáte ho, štípete ho, nutíte ho štěkat... Ale když vás kousne, tak se strašně divíte.

Fair play

A TADY se koukněte, co dělá pes, když páníček není doma.

Podobné články

Doporučujeme

Další články