12 ohromujících, ale zcela nepoužitelných talentů – G.cz
Vyhledávání

12 ohromujících, ale zcela nepoužitelných talentů

Jak dlouho asi trénovali, než ve svém ‚oboru‘ dosáhli dokonalosti, aby pak zjistili, že to nikoho nezajímá? Něco takového si ale svým způsobem prožije někdy každý z nás, jen to není tak efektní.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 27.11.2017, 08:00

1. Dabl-babl

Co to je? Když se to strčí dovnitř, je to tvrdé a suché, když se to vyndá ven, je to měkké a mokré?

2. Pes, který nosí pomeranče na hlavě, nekouše

Profesor smluvního práva se při hodině ptá jednoho z nadaných studentů: "Kdybys chtěl někomu dát pomeranč, jak bys to provedl?" Student odpoví: "Tímto dávám a doručuji vám, jako celku i samojedinému, svůj statek a zájem, práva, nároky, osvědčení, záruky a výhody z dotyčného vyplývající, tento konkrétní, zde fyzicky přítomný pomeranč (dále jen "pomeranč"), jakož i veškerou šťávu, dužinu a semena v tomto pomeranči obsažená a též i veškerá práva i výhody s ním spojené, s plnou mocí k perorální konzumaci, řezu, zmrazení a jiným úpravám k pojedení téhož, s tímto souvisící právo darování dotyčného plodu s i bez dužiny, šťávy a semen, pokud tím však nevzniká rozpor s předešlými či současnými platnými normami, smlouvami subjekty uzavřenými či jinak závaznými bez výjimky."

3. Serenáda pro dvě kytary a obruče

84220558

Žena je prý jako kytara – nejenže je potřeba vyhmátnout tu správnou strunu, ale taky pevně držet pod krkem!

4. Model Daleka

Dalekové (psáno a čteno někdy i jako "Dálekové") jsou geneticky upravená mimozemská rasa z britského televizního seriálu Pán času (orig. Dr. Who), který s přestávkami běží už přes padesát let. Ne, nejedná se tady o vtip.

5. Estetická zrada

Jiný, rovněž vynalézavý a k originálnímu účelu použitelný nápad najdete ZDE. Říká policista kolegovi: „Včera jsem si koupil štětku na záchod." – „No, a jaká je?" „Toaletní papír byl lepší."

6. Ano, je jich šest, ale jen pět s penetrací

84220560

Ajťák kouří a vypouští do vzduchu ukázkové kroužky. Jeho přítelkyně se na to nasupeně dívá: „Četl sis, co píšou na tý krabičce? Že kouření způsobuje pomalou a bolestivou smrt!" On na to: „Ale lásko, nás programátory nezajímají warningy, jenom errory."

7. Kulibrci

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a bowlingovou koulí? 1) Do bowlingové koule strčíte jen tři prsty. 2) Do bowlingové koule nestrčíte blondýnku. 3) Obě mají tři otvory.

8. Třením vpřed

84220561

„Vojáci, teď se budete plazit po rovné zemi!" velí nastoupené jednotce kapitán. „Země je kulatá!" ozve se z jednotky. „Kdo to řekl?" „Koperník," odpovídá hlas. „Koperník, pět kroků dopředu!"

9. Miniorigami

Manželé se pohádali a vůbec spolu nemluví. Pokud musí tomu druhému něco důležitého sdělit, napíšou to na kus papíru. Jednoho dne napíše manžel: "Zítra jedu na služební cestu, vzbuď mě přesně v 6.00!" Manželka si to přečte a přikývne. Manžel se ráno vzbudí přesně v 10.00. Na nočním stolku najde papírek: "Vstávej, je přesně 6.00!"

10. Kdo nezkusil, nepochopí

84220569

Dvě blondýnky jedou autem a píchnou. Jedna říká: "Sakra máme prázdnou pneumatiku!" – "Jako úplně?" "Ne, jenom dole."

11. Cvičení na správné držení hlavy

"Klekněte si na podlahu s kočkou zaklíněnou mezi koleny. Pevně uchopte přední a zadní packy kočky. Ignorujte její hluboké vrčení. Požádejte manželku, aby kočce jednou rukou podržela hlavu a druhou rukou kočce vsunula dřevěné pravítko do tlamy. Nechte prášek sklouznout po pravítku při rázném tření hrdla kočky." Tohle taky není vtip, nýbrž erudovaný návod, kterak dát kočce lék ve formě prášku, když ho nechce.

12. Pije jako Čech

ezgif.com-optimize

Policajti na obchůzce. Jeden sebere něco ze země: "Hele, stokoruna, máme na pivo!" Druhý mu ale zkazí radost: "Roztrhej to a zahoď to, je falešná!" První jej poslechne, pak zas jdou, ale po chvíli se ale zeptá: "A jak jsi vlastně poznal, že je falešná?" "Už jsi někdy viděl stokorunu s dvojkou a třema nulama?"

A na jeden z Babišových vtipů, které nejsou k smíchu, se můžete podívat ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články