Posíláte holkám svoje fotky? Nedělejte to! Nedělejte to! Zesměšní vás. Jako Anna. – G.cz
Vyhledávání

Posíláte holkám svoje fotky? Nedělejte to! Nedělejte to! Zesměšní vás. Jako Anna.

Na portálu Tinder byla kdysi online jedna mladá dívka, která už měla dost všech nechutných zpráv s výzvami k sexu od neznámých gentlemanů. Co s tím asi udělala?

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 22.6.2014, 17:24

Jmenuje se Anna Gensler, je jí 23 let a dá se pokládat za nadanou mladou umělkyni. Způsob, jakým to dává najevo, je hlavně dost kuriózní - díky němu se stala jedním z virálních zázraků posledních měsíců. Stejně jako každá jiná holka si před více jak půl rokem založila Tinder, kam občas přidala jednu ze svých fotografií. Za to obdržela originální přátelské zprávy od řady gentlemanů. "Máš fakt hezký prsa - lepší než mojí mámy." -"Chceš si hrát s mým tygříkem?" - "Můj klacek v tobě!" - "Ráda análek?" Tahle klasická seznamovací taktika drtivé většiny mužů za klávesnicí dnes už nikoho nepřekvapí. Anna se rozhodla pánům oplatit stejnou mincí. Na oplátku je podle jejich fotografie z profilů nakreslila úplně nahé. Samozřejmě, nemělo je to vnitřně nijak potěšit. Jak sama Anna přiznává, je to sice metoda dost dětinská, možná i trochu na hraně. Ale ve výsledku je to ideální odpověď všem online "gentlemanům". Dáváme palec hore. VAROVÁNÍ! Tyto kresby obsahují příliš malé penisy.  

1. Poeta

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/ "Růže jsou rudé, fialky jsou lepší, tvý kozy jsou boží, - můžeš být ještě nadrženější?"  

2. Oboustranná dohoda založená na výměně - prsa za klacek

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/ "Ptáka za kozy!"  

3. Máš kladný vztah ke kohoutům?

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Hej kotě, ráda kouříš?" Anna: "Možná někdo z netu uvidí tvoje nádobíčko a rád přijme tvou nabídku?" On: "Děláš si srandu?" Anna: "Preferuji situace, kdy velký čůrák představuje opravdu penis, ne přímo muže samotného." On: "No, mám pro tebe velkej klacek..." Anna: "Bohužel, opravdu mě to nezajímá."  

4. Fotogenický svědek

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Jsem ve městě na svatbě, chceš poslat fotku mého péra?" Anna: "Počkej, to je divný - chtěla jsem udělat přesně to samé."  

5. Paroháč

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/ "Jsem nadrženej."  

6. Muž v ofenzívě

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Si hnusná, ale zaujala jsi mě." On: "Lidi, co tu jsou, jsou nicky. Je vtipný, že tu jsou lidi, co věnují většinu času svého dne pro to, aby nakreslili kluka. Přesně TY. Promiň, jak patetické. Že mě a mým kámošům říkáš, jak tu otravujeme, ale ty tu nejspíš trávíš čas jen proto, aby sis tu nabrala nějaké sebevědomí, protože vypadáš odporně." Anna: "Dobře. Tak víc jak 30 tisíc lidí zítra uvidí, jaký nezdvořák jsi. Jestli k tomu máš ještě co říct, napiš to sem. Patetická čarodějnice jde pracovat na svých mindrácích. Dobrou!"  

7. Muž, který svůj sexuální výkon přirovnává k tisícovce běžících nosorožců

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Omrdám tě jako tisíc nosorožců běžících přes Serengeti!" On: "To byla narážka na scénu ze Lvího krále." Anna: "Aha. Jediné, co jsem z toho postřehla bylo to rozmrdání." On: "Někdo by řekl, že jsem sebe přirovnával k Mufasovi... No, máš na to dost omezený pohled. Není to přeci pořád jen o tobě." Anna: "Protože to byla symbolická smrt tebe a tvých šancí?"  

8. A oblíbená pozice?

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/ "Tvoje oblíbená pozice?" Anna: "CEO v Granniepants s.r.o." On: "Co?" Anna: "To je odkaz. Klikneš na něj a on tě hodí na novou stránku."  

9. Muž schopný kompromisů

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Ahoj, chceš zítra zašukat - nechám tě celou noc sedět mi na obličeji." On: "Děvko." Anna: "Šel bys za cizí holkou v baru a řekl jí přesně tohle?" On: "Ne, normálně bych s ní mluvil." Anna: "Přesně." On: "Ale ne, kdyby byla opilá."  

10. Krotitel tygrů

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Můžu tě nechat hrát si s mým tygrem."  

11. Muž, který není spokojený se svým uměleckým ztvárněním

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/  "Pošli mi fotky." On: "Projel jsem si naši konverzaci a svoje fota. Proč jsi mě udělala tak tlustého? Proč jsem ten nejtlustší?!"  

12. Muž - přirozený predátor

instagrannie http://instagranniepants.tumblr.com/ On: "Ty jsi naprosto šílená. Že chlap chce holku, proto žijete a je to prostě příroda. Je pěkně ujetý, že trávíš svůj čas kreslením pér." Anna: "Takže je to normální, že jsou muži úchylní predátoři, ale ženy ne?" On: "Ve výsledku jo. Nemáš se se mnou co hádat, jen se podívej na přírodu, jiné druhy. Nebuď ignorant. Děláš to jen proto, abys otravovala, nic víc. Je to divný."   Sledujete Annu Gensler na jejím Tumblru a Instagramu!  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články