12 bizarních důvodů, proč zmizelo malajsijské letadlo – G.cz
Vyhledávání

12 bizarních důvodů, proč zmizelo malajsijské letadlo

Je to s ním divné, že? Nikdo pořádně nerozumí, co se stalo. Jak (a proč) se může v 21. století ztratit letadlo? A možná je to ještě mnohem divnější, než vás vůbec napadlo... možná se to stalo takto:

Gement
Gement 17.3.2014, 19:09

1. Nudící se Elvis

elvis-3 Všichni víme, že Presley v srpnu 1977 svou smrt jen kamufloval, aby mohl žít v klidu na nějakém odlehlém ostrově. Po letech samoty mu ale začalo chybět publikum. Peněz na zaplacení únosu má jistě dost...  

2. Nedostatek orgánů

V Číně nebylo dost ledvin, jater, očních rohovek, srdcí... Tak prostě pár dárců downloadovali z nebe.  

3. Další 9/11

clark4-800x555 Al–Kajda není blbá. Unese letadlo, po přistání pozabíjí cestující, místo nich na sedadla naskládá náklaďák dynamitu a pak to s tím letadlem jebne na nějaký západní cíl.  

4. Krádež letadla

Přistane v nějaká rozvojové zemi, přemaluje se a létá dál v jiných výsostných barvách. A lidi na palubě? Ti se prostě zabijou.  

5. Odlet navždy

10indo.600 Představte si, že se pár desítek lidí z nějaké sekty domluví, že už je to v civilizaci nebaví. Inkognito všichni nastoupí do letadla, unesou ho a zamíří budovat ráj. Něco jako vzbouřenci z Bounty, kteří v roce 1790 přistáli u Pitcairnova ostrova.  

6. Marketingová akce pojišťovny

Až se za pár dnů letadlo s najatými herci na palubě "najde", média zaplaví klip: "Dobře to dopadlo, ale mohlo být po nich! Když se pojistíte, neumřete!"  

7. Něco jako vlak do Chebu

270471 V Chebu 11. září 1951 nastoupili do vlaku lidi, které to v komunistickém Československu štvalo. V poslední stanici vlak nezastavil, ale vzal to přes dráty. Co když v letadle seděli občané zemí, které to taky doma štvalo?  

8. Piloti – buzny

Pokud byli oba teplí, byla v Malajsii jejich sexuální orientace nezákonná. Nechtěli riskovat že je zašijou a tak spolu prostě odletěli do jiných teplých krajin. Vzali i pár heteráků.  

9. Průlet do paralelního vesmíru

wormhole_graphic V jedné sci–fi povídce se to stalo vlaku londýnského metra. Pod zemí se zašmodrchal časoprostor a pasažáři, řidič i vagóny "zmizely" někam jinam. Dvacet let je nikdo neviděl, až se časoprostor zašmodrchal zase jinak a vlak najednou vyjel z tunelu. Na hodinkách lidí, co v něm seděli, uběhlo od poslední stanice je pár desítek vteřin.  

10. Padouchův test

Ve filmech s Jamesem Bond padouch vždycky nejdřív testuje, co mu projde. Třeba někdo unesl letadlo a za pár týdnů ukradne Američanům všechny satelity.  

11. Trhlina v Matrixu

MatrixKlaus Něco je špatně. Ve zdrojovém kódu je chyba, někde je kraťas... Ale to nic, sentinely to opraví a letadlo se zas najde. Nebo aspoň v našich mozcích.  

12. Nová řada Lost

A jak by podle vás měla jinak začít?
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články