11 vulgárních vět, které by Marek Eben neřekl, ani kdyby šlápl dvakrát na LEGO – G.cz
Vyhledávání

11 vulgárních vět, které by Marek Eben neřekl, ani kdyby šlápl dvakrát na LEGO

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Okolo všemi oblíbeného moderátora a muzikanta Marka Ebena je v poslední době živo. Na paškál si ho totiž vzali hyperkorektní lidé, podle kterých je totiž moc „boomer“ se zvrhlými a sexistickými narážkami, které se do roku 2019 příliš nehodí. My Ebenovi nic nevyčítáme a stále si myslíme, že je to taktní člověk, který by nikdy nevyslovil žádné sprosté slovo. Navíc má dnes narozeniny, takže by bylo dobré věnovat mu trochu času.

Martin Miko
Martin Miko 18.12.2019, 11:43

Marek Eben je jen jeden

Podle některých je Marek Eben ministrem taktnosti a mužem na svém místě za každé situace, který dokáže odmoderovat každý večírek nebo televizní pořad, který mu vstoupí do cesty. Podle jiných současných hyperkorektních názorů se jedná o sexistického chlíváka s úchylnými poznámkami v rukávu. Nás samozřejmě nebaví dnešní superkorektní a moralistická doba, která se akorát tak snaží omezovat náš vytříbený slovník, a proto si myslíme, že Marek Eben je pro naše matky a otce stále moderátor na úrovni, který by nikdy nemluvil vulgárně a vlastně ani nespisovně.

My naopak pevně doufáme v to, že i Marek Eben umí doma hovořit nespisovně a zařvat sprostá slova, když například šlápne doma na lego nebo když mu na záchodě dojde toaletní papír. Proto jsme si sepsali velkou galerii vulgárních vět, které by Marek Eben za žádné situace neřekl.

Hlavně to neberte ale tak vážně. Panu Ebenovi samozřejmě přejeme od srdce všechno nejlepší k jeho krásným 62. narozeninám.

Podobné články

Doporučujeme

Další články