11 důvodů, proč je tancování go-go skvělá studentská brigáda

Hezký holky to v mnohém mají odjakživa snazší. V hledání slušně placené brigády nevyjímaje.

Všichni, kdo jsme někdy studovali vysokou školu, víme, že pokud nemáme tatínka a maminku za zadkem, je třeba s ním pořádně pohnout. Někdy fakt doslova.

Zkusme nemít předsudky proti tancování v nočních klubech. Lidé beztak dělají mnohem nemravnější věci, než je nakrucování se v těsných oblečcích… nebo ne? Pohledné studentky, čtěte pozorně!

1. Pracujete, kdy potřebujete

Flexibilita je jeden z hlavních požadavků studentů hledajících práci. Ve většině klubů se směny skutečně rozepisují podle potřeb jednotlivých tanečnic. Samozřejmě je v zájmu kolektivu někdy potřeba udělat ústupek a na ranní přednášku přijít v trochu dezolátním stavu. Ale jaký student to po třeskuté párty občas neudělal?

2. Vyděláte hodně peněz za málo muziky

Ve většině klubů si jen za tancování vyděláte za hodinu v přepočtu o mnoho víc než třeba v KFC a nikomu přitom nemusíte servírovat mrtvá zvířecí těla. Pokud své živoucí lidské tělo servírujete v podniku, kde si navíc můžete přivydělat prostřednictvím drinků, na které vás host pozve (tzn. za zábavnou společnost), váš noční výdělek se může vyšplhat do tisíců. Ačkoliv tato práce vůbec není snadná, protože požadavky na úroveň tance bývají v některých klubech poměrně vysoké a vytváření dobré atmosféry u stolu také stojí nemálo energie, přesto je to „výplata“ poměrně nadstandardní.

3. Získáte kontakty

Někteří lidé rovnou tvrdí, že mít kontakty je alfou a omegou úspěchu. Jiní jsou o něco skeptičtější, nikdo však neřekne, že by to bylo úplně marné. Až na pár venkovanů, dlouhodobě si šetřících na „echt velkoměstské“ zážitky, chodí do dražších klubů v centrech převážně lidé, kteří nemají hluboko do kapsy. A ti obvykle bývají úspěšní v zaměstnání, pomineme-li mamánky. Pokud si tanečnice získá jejich sympatie, můžou ji do budoucna pomoci s hledáním nějaké „slušnější“ práce. To se vyplatí!

4. Procvičíte si jazyky

Centra velkých měst bývají narvaná cizinci a ti se večer chodívají pobavit do klubů. Většinou jsou tady pěkně namíchané národnosti celého světa, takže krom angličtiny je možné zachytit desítky dalších jazyků a podle potřeby se zapojit do konverzace. Navíc v čase, kdy vyděláváte peníze.

5. Poznáte jiné národnosti a zabojujete se svými předsudky

S předchozím bodem tento úzce souvisí. Pokud pracujete v klubu, který vám platí podíl za vypité drinky, musíte se sem tam překonat a zajít za lidmi, kteří vám tak úplně nevoní. Máte z nich strach, přijdou vám hloupí nebo odporní? Berte to jako výzvu! Zkuste si vaše předsudky oťukat inteligentně mířenými otázkami, nepředjímejte a nechte je mluvit. Dost často vám dojde, že všichni by se neměli tísnit v jednom pytli, že sympatického jedince najdete napříč národy i etniky a dozvíte se něco nového i o sobě samé.

6. A vůbec se lépe poznáte

V nočních klubech všech druhů bývají rozjívení pánové, hledící si po všech stránkách pěkně povyrazit. Často se pak stává, že nabízí nemalé částky, aby za každou cenu dostali do postele holku, která se jim líbí. A zrovna tanečnice jsou dobře na očích. Máte pak úžasnou možnost ujasnit si svoje priority a otestovat svou pevnou vůli.

7. Pomalu se vypaří stud

Děvčata, která nejsou zvyklá vystavovat se očím diváků, můžou zpočátku trpět velkým ostychem. Klepající se údy a ruměnec ve tvářích ale po čase pravidelně vystřídají buď autistický nezájem, nebo touha se předvádět. Na prkna, která znamenají svět, vás to sice úplně nepřipraví, ale přestanete se krčit v koutku. Ať už jste kdekoli. Ovšem pozor, ať vás neobestře nabubřelý pocit, že už jste také umělkyně. Nejste, nebo jste jimi jen velmi okrajově!

8. Částečně realizujete své taneční touhy

Možná milujete tanec, dělá vám dobře, ale nemáte na něj čas. Pak se můžete vyřádit alespoň tady, ačkoli na to máte jenom malou ohrádku.

9. Pracujete na své fyzičce

Zakouřené prostory samozřejmě nejsou ideální pro vaše útroby, ale jak je známo, pohyb obecně formuje svaly a odbourává tuky. Pak už jen záleží na vašem nasazení, protože slimák vždycky zůstane pěkně válcovitý.

10. Dbáte o sebe

Jestli máte být objektem zájmu hostů klubu, lahodícím očím a probouzejícím mužské touhy, musíte o sebe dbát. Studentky zavalené knihami na tohle často kašlou, ačkoli je nabíledni, že to zvyšuje jejich cenu na mnoha frontách. Tahle práce je aspoň donutí vytrhat si obočí a občas zajít ke kadeřnici.

11. Můžete zadarmo zapařit (s kamarádkama)

Je obvyklé, že se v klubu časem vytvoří dobrá parta kamarádek, kterým je spolu dobře. V pauzách mezi tancováním mají čas se pobavit a popít na náklady klubu nebo jeho hostů. Při troše štěstí a umu je možné trávit příjemný čas i bez nich, ve společnosti přátelských zákazníků. A snad si z nich i udělat kamarády nové.

Pokud by se vám zdálo, že na brigádě přijdete kromě peněz i k životnímu partnerovi, pozor na těchto 8 typů mužů, za které by se žena neměla nikdy provdat.


Komentáře

Doporučeno pro vás