fb pixel 10 životních pravd, které jsme si odnesli ze seriálu Walker, Texas Ranger – G.cz
Vyhledávání

10 životních pravd, které jsme si odnesli ze seriálu Walker, Texas Ranger

Věděli jste, že Praha je i město v Texasu? Chuck Norris je něco jako Otec, Syn a Duch svatý v jedné osobě. + DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

O legendárním Chucku Norrisovi se nežertuje, protože nikdy nevíte, odkud na vás tento ochránce zákona může vyskočit. Vzhledem k tomu, že je to nesmrtelná legenda, rozhodli jsme se mu dát respekt skrz jeho nejslavnější roli. Ryšavý Cordell Walker a jeho přičmoudlý podržtaška Trivette nám ukazovali, jak se v Texasu bojuje se zločinem, čehož si vážíme dodnes.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.3.2019, 06:10

Walker nám dal životní lekci

Chuck Norris nemívá narozeniny každý den, ale každý rok. Takže když zestárnete o rok vy, Chuck zestárne s vámi. Zní to neuvěřitelně, ale hvězdě seriálu Walker, Texas Ranger je už 82 let a stále vesele rozdává kopy s otočkou. Připomeňme si jeho nejkultovnější seriál, jenž nám poskytl životní lekci.

Dobrodružný seriál, který byl plný akce, hlubokých myšlenek a který byl zároveň výpovědí jednoho velkého přátelství i lásky, nám toho dal mnohem více než jen bezduchou akční podívanou.

10 životních pravd, které jsme si odnesli ze seriálu Walker, Texas Ranger

1. Když vám někdo ujíždí autem, stačí vyskočit a prokopnout mu čelní sklo. Tím dotyčného naprosto zmatete a on se buď vybourá, nebo prostě zastaví a vystoupí.

2. Jestliže se někdy dostanete do situace, kde se střílí, není třeba panikařit. Stačí pár úhybných manévrů a střelce zneškodníte kopem s otočkou. Ostatně na jakýkoliv zločin stačí kop s otočkou.

3. K předešlému bodu. Na světě není nic účinnějšího, než je kop s otočkou. Nemusíte běhat. Nemusíte střílet. Nemusíte umět malou násobilku. Nemusíte nic. Stačí, když umíte kop s otočkou, a svět vám bude ležet u nohou.

4. I když jste zrzavý postarší chlap, který s největší pravděpodobností nemá mimické svaly a jeden výraz používá úplně na všechny emoce, můžete se stát televizní hvězdou.

5. Ať už máte den jakkoliv na hovno, ať se vám dařilo nebo ne, stačí večer zajít do baru, který vlastní bývalý ranger, říct tam jeden trapný vtip, a všichni dokola se smíchy zlomí v pase a nálada je hned o dost lepší.

6. Průměrný texaský zločinec je klasický kretén, kterému nestačí provést samotný zločin, ale musí u něho ještě poškodit například vdovu, hodného staříka nebo unést ze sirotčince dítě, které je dobré v matematice. Tím pádem na sebe přivede zlobu strážců zákona o to větší.

7. I když jste naprosto kožený rezavý suchar, který trousí jedno trapné morální ponaučení za druhým, můžete i tak sbalit blonďatou státní návladní.

8. Pokud jste kožený rezavý suchar a pracujete jako texas ranger, tak tu vaši blonďatou státní návladní, kterou jste sbalili, několikrát měsíčně někdo unese, někdo ji bude chtít zabít nebo něco podobného.

9. Černoši v Texasu již nemusejí sklízet jenom bavlnu. Několik z nich nosí kovbojský klobouk, pobíhají po Texasu s rezavým postarším pánem a řeší zločiny tím, že rezavý pán na potkání skopává padouchy kopem s otočkou.

10. Pokud jste postarší vysloužilý ranger s nadváhou a otevřete si ve městě bar, co čtrnáct dnů vás někdo střelí brokovnicí do břicha, ale vy to stejně dáte. Vy stejně nezemřete a za pár dnů už zase strašíte v tom svém baru a čekáte na dalšího střelce, který to do vás napere.

A zde je 10 nejhloupějších filmů, ve kterých hrají hlavní roli naši čtyřnozí miláčci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články