10 zásadních mobilních aplikací pro úpravu vašich fotek – G.cz
Vyhledávání

10 zásadních mobilních aplikací pro úpravu vašich fotek

Tyto aplikace z vaší mobilní fotky vytáhnou maximum. Jen nezapomínejte na to, že základem musí být kvalitní fotografie. Bez ní ani s tříhodinovým editováním díru do světa neuděláte.

Tomáš Marný
Tomáš Marný 7.7.2015, 18:00

1. Camera+

obrázek 1

Camera+ je všestranou fotoaplikací, ve které fotku jak pořídíte, tak následně upravíte. V nabídce máte spousty předvolených filtrů, ale hrát si tu v "Labu" můžete i na vlastní triko.

2. Snapseed

obrázek 2

Snapseed od Googlu toho umí skoro tolik, jako na počítači Photoshop. Opět máte na výběr předvolené filtry, ale jejich intenzitu si můžete pomocí několika parametrů regulovat, takže každý z uživatelů bude mít výslednou fotku zaručeně jinak.

3. VSCOcam

obrázek 3

Jedna z nejnovějších mobilních fotoaplikací. Můžete v ní fotit, editovat, a to velmi precizně, a dokonce je součástí VSCOcam i "GRID", taková sociální minisíť vybraných fotek editovaných v této aplikaci.

4. ColorSplash

obrázek 4

ColorSplash nejlépe využijí ti, kteří chtějí mít na své fotografii barevnou pouze část a zbytek černobílý. Intuitivní ovládání, kvalitní výsledky!

5. PicFrame

obrázek 5

Chcete-li si ze svých fotek udělat koláž, je nejlepší volbou aplikace PicFrame. Výsledná koláž má vždy tvar čtverce (to aby šla hned postnout na Instagram), ale rozvžení jednotlivých fotek si můžete vybrat z hromady možností.

6. Reflection

obrázek 6

Když nemáte při fotografování zrovna štěstí na louže, abyste v nich mohli fotit různé odrazy, stačí si stáhnout aplikaci Reflection a nic není ztraceno!

7. Rays

obrázek 7

Zajímavé efekty hlavně pro noční a mlhavé fotografie. Doporučujeme!

8. LensFlare

obrázek 8

LensFlare dodá vašim fotografiím sluneční odlesky na čočce fotoaparátu. Občas se může hodit pro dokreslení atmosféry.

9. Halftone

obrázek 9

Kdybyste náhodou byli fanoušci do komixů, tak v Halftone si takový komiks můžete udělat z každé vaší fotky. Včetně bublin s texty!

10. iWatermark

obrázek 10

Když už máte svoje veledílo hotové, tak co si ho také podepsat nebo ochránit? V iWatermark si vytvoříte takový vodoznak, jaký chcete!

A TADY se podívejte na nejlepší fotky pořádné buřiny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu