10 věcí, které ze Silvestra udělají párty roku i u vás doma – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které ze Silvestra udělají párty roku i u vás doma

Je to tu zas. Konec roku vrcholící hromadným silvestrovským magořením na Václaváku a v přilehlých nonstopech, ustřelenými údy, ohořelým obočím a tradičním novoročním brajglem v ulicích. A nebo taky akce na úrovni s vybavením, které by mohl závidět i Michal David (a jistě už teď z dálky závidí!). Tak nechte nízkou zábavu plebsu a turistům a sledujte, čím své hosty odvaříte. A co je na tom všem nejlepší? Všechny tyhle věci si můžete, za rozumný peníz, půjčit. Co byste taky dělali zbytek roku s čokoládovou fontánou, že jo.

Martin Miko
Martin Miko 28.12.2017, 11:52

10 nejzásadnějších vychytávek, které udělají váš Silvestr great again

1) Bar

A ne ledajaký. Bar je základem všeho, svítící bar je záležitostí pro fajnšmekry. Záchytný bod, ke kterému se hosté slétávají stejně přirozeně jako můry k petrolejce. Maják, který zachrání ve tmě tápajícího zbloudilce a podá mu sklenici první pomoci. Amen.

2) Pípa

Protože bez byste to pivo nenatočili. To dá rozum.

3) Fotbálek

Kdo má fotbálek, ten už se prakticky o nic nemusí starat, plní zhruba stejnou společenskou funkci jako svítící bar. Jeho magická přitažlivost funguje na principu paradoxu – nejvíce přitahuje ty, co jsou na něj úplně leví. Ale to vůbec nevadí, hlavně, že se zabaví, no né?

4) Čokoládová fontána

Připadá vám to trochu moc? Tak si nelžete do kapsy,čokoládovou fontánu chce alespoň jednou v životě vyzkoušet každý. Každý! A kdy jindy než na Silvestra by vám to prošlo? Navíc – vždycky to můžete svést na holky. Ty maj rády sladký, tak jim tu radost přece nezkazíte. Jen si dávejte pozor, aby vás někdo nad ránem nenačapal s čokoládou až za ušima. Nebo někde jinde.

5) Billiard

Stylovka pro ty, pro které je fotbálek moc mainstream. Doporučení: jakoukoliv manipulaci s tágem směřujte do první části večera, pak už půjde o zdraví. A o sukno.

6) Popcorn maker

No snad se nechystáte dělat ho v mikrovlnce! Zvlášť pro ty, co se chystají pojmout silvestrovský večer filmově, je tahle srandička téměř povinnost. Upozornění: přístroj nefunguje v případě, že se díváte na Silvestr na Nově.

7) Fatboy

Tady snad není třeba nic vysvětlovat – a ano, pokud jej doma nemáte, dá se půjčit. Fatboy je parťák všech padajících, vyčerpaných, líných i těch, kteří v něm uvízli. A těžko ho někomu přerazíte o záda.

8) Poker set

Další tutovka. Pokud teda umíte poker a máte k tomu pár podobně založených kamarádů. Každopádně s tímhle kufříkem plným žetonů už můžete sirky nechat dětem. A Nový rok zahájit jako bezdomovec.

9) Výrobník vaty

Vrátit se pár (desítek) let zpátky ještě nikomu neuškodilo. Jestli chcete být ulepení od hlavy až k patě, ale vysmátí jak lečo, postavte tuhle věc třeba… ne vedle biliardu.

10) Zásobník na svařák

Zvlášť jestli bude část vašeho silvestrovského programu outdoorová (to neznamená, že vylezete s prskavkama na balkon), mohl by se hodit i tento sympaťák. Oficiálně se sice jmenuje „zásobník na teplou vodu“, ale my moc dobře víme, co všechno se v něm může hřát! A krom toho, dobře poslouží i ráno, až přijde skupinový kofeinový absťák.

Tak co, už gůglíte? Ať vás ani nenapadne cokoliv kupovat, všechny tyto legrácky si můžete třeba jen na jediný den zapůjčit na www.sharygo.cz. Najdete tam jak nabídku profipůjčoven, tak lidí, kteří jsou své věci ochotni zapůjčit. Tak rychle, dokud je čas.

Doporučení na závěr: Slavte, jako by to bylo vaše!

Podobné články

Doporučujeme

Další články