10 věcí, které se dají dělat, když uvíznete v koloně – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které se dají dělat, když uvíznete v koloně

Majitelé auta to znají, zácpa prostě postihne občas každého. Naštěstí se toho při ní dá spousta dělat.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 1.5.2014, 11:00

1. Hrát 2048

Tahle skvělá návyková hra se dá stáhnout jako aplikace do chytrého telefonu. Není to na čas, takže můžete prostě sem tam šmejknout prstem po displeji a zabaví vás to na dlouhé hodiny.  

2. Sledovat seriály

Chytrý telefon už má dneska každý, stačí si do něj stáhnout něco, co přehrává videa, videa natahat do mobilu a pak sledovat, co je nového v Game of Thrones, zatímco řidiči okolo vás mají chuť se zabít uškrcením na bezpečnostním pásu.  

3. Děsit řidiče okolo sebe

Třeba vylézt z auta, svléknout se do naha a začít tančit nahý mezi auty. Nebo stříkat stříkací pistolkou do otevřených okýnek vedle stojících vozů. Nebo házet různé předměty na přední sklo protijedoucích aut. Fantazii se meze nekladou.  

4. Udělat si diskotéku

Stáhnout všechna okénka, dát volume na max a dělat, že jste člen brooklynského gangsta gangu s kufrem plným hulení a pohupovat se do rytmu společně s celým autem.  

5. Jíst

To chce samozřejmě předpřipravené zásoby jídla, ale nic nenaštve okolostojící řidiče tak, jako váš orgastický výraz při labužnickém pojídání Big Mac Menu.  

6. Souložit

Jasná volba, pokud jste v koloně uvízli dva. Pokud se vám soulož zdá moc, je tu ještě orální sex, který se dá provozovat celkem nepozorovaně. A pokud jste sám, masturbujte. Dělá to každý!  

7. Přemýšlet o životě

Pokud nemáte mobil, ani přirození, ani přehrávač, ani jídlo a nejste exhibicionista a jste asexuál, můžete v koloně přemýšlet o životě. Přejeme hodně štěstí.  

8. Lakovat si nehty

Na to je stání v koloně ideální, protože ruce pak držíte na volantu a jednotlivé nehty pěkně zaschnou, aniž by se někde stačily ošoupat.  

9. Vyhrát v rádiosoutěži

Možnost pro chvíle té opravdu největší zoufalosti. Pusťte si rádio a najděte stanici, kde se soutěží. Volejte tam se správnou odpovědí a vyhrajte cédéčko kapely, co vůbec neposloucháte nebo lístky na koncert, kam stejně nepůjdete.  

10. Nabourat

No a pokud se jó nudíte a všechno vás štve a chcete to osolit i těm okolo, tak někoho nabourejte, ideálně v prostředním pruhu a zkuste se u toho otočit napříč, aby nebylo snadné vás objet. Policii zavolejte až po půlhodinové hádce s nabouraným a nikam nespěchejte.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články