10 sexuálních poloh pro dnešní den – G.cz
Vyhledávání

10 sexuálních poloh pro dnešní den

Zdroj: www.popsugar.com

Podzim je tu. Venku je sychravo, mlha, no prostě nic moc. Co s takovým dnem? Jedině souložit. Jen tak bude mít dnešní den smysl.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.10.2016, 19:41

Misionář - to je slabota. Je potřeba trochu experimentovat. Přinášíme vám pro dnešek deset sexuálních poloh z podzimní kolekce.

1. Trakař

Na rozjezd tu máme něco milého. Žena si opře ruce (dlaně, lokty) o zem, muž zvedne podvozek a lehce zasune. Polohu „trakař“ lze provozovat dvěma způsoby. Buď staticky, tedy, že jsou oba milenci na místě a nebo takzvaný mobilní „trakař“, tedy, když žena začne chodit po rukách a muž zezadu přiráží. Takto mají milenci možnost zajít třeba na nákup a zároveň stále souložit. Ideální pro páry, které žijí hektickým životem.

2. Zahradník

Poloha je náročnější na fyzickou kondici ženy, neboť ta musí unést celou váhu muže. Zahradník umožňuje spojit příjemné s užitečným. Během koitu může muž nejen posekat trávník, ale například i naštípat dříví nebo spravit poličku. Důležité je, aby zásun pevně seděl a muž se během sexu neuvolnil a neupadl na hlavu.

3. Tavič

K této poloze je potřeba vlastnit tavící pec. Popřípadě nějakou výheň. Oba milenci se vysvlečou do naha, jeden z nich nechá v peci rozžhavit předmět (kov, kámen…) a následně jej rozžhavený přikládá na genitálie svého partnera. Pamatujte na svou bezpečnost a při používání pece vždy používejte ochranné pomůcky a rukavice. Tato poloha je vhodná například v rámci výročí.

4. Porcelánový gentleman

Zajímavé řešení otázky sexu. Žena se postaví na ruce, muž na sebe hodí nějaké barokní hadry, zaplete se do ženy a zasune. Při každém svém přírazu zatroubí na trubku (popřípadě může zabrnkat na loutnu), aby tím svůj příraz potvrdil a všichni zúčastnění o něm věděli. Abyste vnesli do koitu více romantiky, může muž ještě v mezičase zpívat.

5. Vrtulník

Muž vyšplhá na ženu, která stojí, ulehne jí vodorovně na hlavu a zasune penis do její pusy. Žena následně ležícího muže, který je penisem pevně zafixován, roztočí. Tato technika vyžaduje velkou zručnost ze strany ženy, neboť penis nesmí ve svých ústech svírat ani moc (hrozilo by přetržení během roztáčení muže) a ani málo (hrozilo by, že by muž, který je roztočený, odletěl).

6. Ivan Mládek

Na polohu Ivana Mládka budete potřebovat jedno banjo a několik sprostých anekdot. Muž položí nahatou ženu před svůj ztopořený penis, vytáhne banjo a začne hrát. K zásunu nedojde.

7. Pravítko

Cílem této polohy je nejen maximální rozkoš pro všechny, ale taktéž si něco zlomit, popřípadě vykloubit. Přirážení je v této pozici nemožné, takže propojení milenci pouze čekají, až jim někdo zavolá sanitku, popřípadě na pomalou smrt.

8. Uzel

Pokud se cítíte být fyzicky zdatní, jděte na to. Důležité je co nejvíce proplést svá těla a pokusit se nějakým zázrakem zasunout. Pokud se vám to povede, bez pomoci třetí osoby již nevysunete.

9. Stojka

Klasika a dneska trochu už i nuda. Partneři se postaví na ruce. Výhodou je, pokud mají oba partneři genitálie zhruba ve stejné výšce. Pokud například žena takto souloží s liliputem, tento může tak maximálně penisem pleskat přes prsa.

10. Zával

K závalu potřebujete partnera, který váží minimálně přes dvěstě kilo. Toužebně ulehnete na postel a necháte se vášnivě zalehnout vaším protějškem. Odborníci při této poloze nedoporučují přírazy, neboť hrozí rozdrcení.

No a pokud jste to přežili, tak se můžete podívat SEM na Kamasútru pro manželské páry.

Podobné články

Doporučujeme

Další články