10 případů, kdy ženy mohou sloužit jako nábytek – G.cz
Vyhledávání

10 případů, kdy ženy mohou sloužit jako nábytek

Mít doma oddanou ženu je k nezaplacení. Uvaří, vypere a pak se změní v pohodlné křeslo... Feministky a milovnice gender studies, na tenhle článek neklikejte - jinak se vám zježí vousy hrůzou!

Jarda Sauer
Jarda Sauer 21.7.2014, 12:00

1. Konfereční stolek

stolek2 bernadinism.com Ženy prý vnášejí do mužského života rovnováhu - bylo by tedy škoda nechat toto jejich nadání zahálet.

2. Stolek na sushi

sushi coed.com Živý sushi stolek je velmi populární. Jen se doporučuje dbát zásad hygieny, aby jídlo nebylo příliš cítit rybinou.

3. Myčka

myčka pinterest.com Taky jste se už někdy divili, proč vám myčka nechává na nádobí zvláštní fleky? Tenhle obrázek vám dá odpověď.

4. Židle

židle venusbuzz.com Přesně tyhle židle si z bedniček od zeleniny vyrobili hoši z Rychlých šípů do své klubovny. Návod vyšel v Mladém hlasateli.

5. Komplet

komplet2 streetcarnage.com Ze stejné série pochází i další konferenční stolek a věšák na kabáty.

6. Modernější komplet

komplet3 kweeper.com Při nezávislých testech vyšlo bohužel najevo, že křeslo je poněkud vlhké.

7. Botník

botník cdn.blog.hu Dívka na snímku si během focení nebyla jistá, zda neudělala nějakou botu.

8. Obývák

obyvak sjorsmichels.nl Sestava pro náročné fanoušky zahrnuje rafinovaný konferenční stolek, lampu a servírovací stoleček.

9. Psací stůl

psací stůl bp.blogspot.com Salvador Dalí využíval tento speciální psací stůl. Jen si prý musel dávat pozor, aby omylem nesmočil pero ve špatném kalamáři.

10. Lampa

lampa pinterest.com Správná žena je světlem života svého manžela! Jen se raději neptejte, kde má zapojenou šňůru ze zásuvky. Když už si tady zahráváme s nahotou a podobnými věcmi, doporučujeme vám fotky, zachycující dívky, které si nacvičují orální sex!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články