10 odpovědí na 10 otázek, které se týkají sexu – G.cz
Vyhledávání

10 odpovědí na 10 otázek, které se týkají sexu

I když už si myslíte, že víte o sexu všechno, protože jste si promluvili ve třiceti s padesátiletým tatínkem, možná vás ještě něco překvapí...

Gement
Gement 19.9.2018, 19:50

1. Jak je dlouhý penis?

Žádné představy, ale tvrdá fakta. Podle studií, v nichž se penis účastníkům měřil:

14,3 cm: University of California, 1998

14,48 cm: Uni Essen/Pro Familia, 2000

14,8 cm: LifeStyles (výrobce kondomů), 2002

Podle studií, v nichž byli účastníci na délku svého penisu dotazováni:

15,5-16 cm: Kinsey Report, 1938-1963

16,1 cm: Durex/Men’s Health, 2005

16,9 cm: GEWIS (západní Německo), 1992

17,5 cm: GEWIS (východní Německo), 1992

tumblr_inline_mjvptwqokp1qz4rgp

2. Jak se správně měří penis?

Ztopořený penis ohněte, aby trčel rovnoběžně se zemí. Pravítko přiložte ke kořeni penisu u stydké kosti a změřte délku ke špičce penisu.

3. Kdy jsou ženy nejvíce dávavé?

Ženy jsou v největší míře nevěrné tehdy, když to má (biologický) smysl - během plodných dnů. K tomu upřednostňují muže s ostře řezaným, hranatým obličejem. Pro dlouhodobé vztahy a výchovu dětí si ovšem volí partnery s ženskými rysy. Tedy vás.

4. Má někdo někde rád soulož na sucho?

U některých obyvatel Afriky je sexuálním ideálem horká a suchá ženská vagina. Vlhká poševní sliznice jim připadá rozbředlá a chladná. Žena si před stykem zavede do pochvy prášek z rozemletých bylin, koření nebo kamínků. Tyto látky vážou vlhkost a vysušují pochvu. Tím se umocňuje tření a rozkoš. Tedy asi jen pro muže.

5. Je možná autofelace?

Pouze tři procenta mužů mají tělesné dispozice k tomu, aby uspokojili sami sebe ústy.

6. Co všechno má vydržet prezervativ?

Od roku 2002 platí mezinárodní norma EN ISO 4074. Podle ní musí být kondom nejméně 16 cm dlouhý. Minimální tažnost kondomů musí být 700 %. To znamená, že z původních například 18 cm se bez přetržení prodlouží na 126 cm! Pevnost v tahu kondomu musí dosahovat 39 N. To znamená, že bez úhony unese zhruba čtyřkilové závaží. 40-year-old-virgin (1)

7. Zvyšují vysoké podpatky radost ze sexu?

Samozřejmě, pokud je nosí žena. Sexuoložka Maria Cerruto z univerzity ve Veroně zjistila toto: ženy, které celý den nosily boty na sedmicentimetrovém podpatku, vykazovaly posílení pánevních svalů. A silnější pánevní svaly přispívají k intenzivnějšímu vyvrcholení.

8. Kdo se stydí?

Výzkum britské společnosti zabývající se péčí o pleť odhalil, že třetina mužů se nedokáže zcela vysvléct před očima partnerky. Stydí se totiž za velké břicho. Což je naprosto absurdní a pokrytecké. Navíc, jak praví tyrolské přísloví: „Ein Mann ohne Bauch ist ein Krippel.“

9. Viděl už někdo celý klitoris?

Asi ne. Klitoris se totiž skládá z viditelné části, která může být dlouhá až tři centimetry a je zčásti nebo zcela zakrytá předkožkou, a z neviditelné části, která sahá přibližně deset centimetrů do těla a rozbíhá se do ramen, jež tvoří písmeno V.

10. Existuje někde společnost, kde muž nemusí mít oficálně jen jednu ženu?

Ano. U kmene Masajů v Tanzanii si chlap může pořídit tolik žen, kolik chce a kolik si může dovolit. Kdo ženu někde koupí a přivede do rodu, ten na ni má nárok. Půl roku s ní žije, ona otěhotní, porodí a on ji pak dá dál do oběhu. První dítě má známého otce, dál už se to neřeší. To, jak žena koluje mezi muži rodu (asi 150 lidí), není příčinou žádných sporů, chlapi se vždycky nějak domluví. A nežárlí. Aby nezdegenerovali, mají Masajové takový pěkný zvyk: každý chlap musí za svůj život aspoň jednou projít obrovské území celého kmene, nějakých 1000 x 500 km. Vždycky přijde do vesnice. Tam se o něj postarají a dají mu na noc ženu, o kterou si řekne. Pak jde dál. Jojo, demokratická Afrika…

A tady máte 19 důvodů, proč mít sex denně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu