10 nejlépe placených modelek světa – G.cz
Vyhledávání

10 nejlépe placených modelek světa

Analytici Forbesu opět rozjeli kalkulačky a spočítali, kolik si nejdražší modelky světa vydělaly za uplynulý rok. Není to málo a ty holky přitom zjevně nemají na jídlo!

Václav Rybář
Václav Rybář 20.8.2014, 16:00

1. Natalia Vodianova (80 milionů Kč)

natalia lostwallpapers.net Předloni vydělávala dvakrát tolik, ale to bylo jistě i díky čerstvě uzavřené smlouvě s Calvin Klein. Teď si zjevně rodačka z Nižného Novgorodu dává trochu pohov.

2. Hilary Rhoda (100 milionů Kč)

rhoda lostwallpapers.net Že ji neznáte? Hilary modeluje především v USA a přijde si tam na slušné peníze. Je tváří hned několika význačných labelů, pravidelně se objevuje ve Sports Illustrated a sem tam ji pozvou na párty i andílci z Victoria´s Secret.

3. Alessandra Ambrosio (100 milionů Kč)

alessandra lostwallpapers.net A když už mluvíme o andílcích, těch je tenhle žebříček plný. Victoria´s Secret své modelky platí přímo královsky, takže kdybychom dělali Top 20, zřejmě by se do něj vešly všechny. Některé jsou si ale rovnější a Alessandra Ambrosio k nim rozhodně patří. Ve třiatřiceti už má za sebou celou řadu skalpů a pravidelně vydělává pět až sedm milionů dolarů ročně.

4. Liu Wen (140 milionů Kč)

liuwen lostwallpapers.net První čínská supermodelka nové doby. Nejlépe placena Asiatka v modelingu. První asijský andílek ve Victoria´s Secret. Mám pokračovat? Liu Wen prostě naťukla zlatou žílu. A i když nad ní možná Evropané ohrnují nos, její domácí publikum je miliardové, takže jí to vůbec nemusí trápit.

5. Miranda Kerr (140 milionů Kč)

kerr lostwallpapers.net Australská modelka s charakteristickými ďolíčky nedávno vypadla z all-star týmu Victoria´s Secret, ale paradoxně se jí teď daří ještě lépe, protože může přijímat další lukrativní nabídky. Je mj. tváří Swarovski, H&M nebo Wonderbra.

6. Kate Upton (140 milionů Kč)

kateup lostwallpapers.net Úspěšná modelka s blonďatou hřívou a velkýma... no přednostma. Kate se snaží prorazit i v Hollywoodu, ale její největší devízou je výstřih, který úspěšně prodává ve Sports Illustrated, GQ, Maximu a mnoha, mnoha dalších magazínech. Už několik let je na vlně obrovského zájmu, protože se nad jejími fotkami dojímají miliony mužů. Není tedy typickou modelkou, ale spíš pomíjivým sexsymbolem. Ale proč v tom dělat rozdíl, když to tak dobře sype?

7. Kate Moss (140 milionů Kč)

katemoss lostwallpapers.net Jedinečný důkaz toho, že jako modelka nemusíte jít ve třiceti do důchodu. Kate Moss už kroutí čtyřicítku, ale pořád zůstává symbolem, jehož se chytají slavné značky. Navíc má úspěšnou značku vlastního oblečení a navrhuje šaty i pro některé módní řetězce.

8. Adriana Lima (160 milionů Kč)

lima lostwallpapers.net Tělo, pro které se zabíjí a rty, které prakticky nevycházejí ze špulícího módu. Adriana Lima na většině photoshootů nasazuje stejný výraz požíračky chlapů a mírně přezíravé krásky. A mužské pokolení jí to baští i s navijákem. Pravděpodobně není nejhezčím z andílků Victoria´s Secret, ale rozhodně je nejvíc sexy. A proto si za to nechává nejvíc zaplatit.

9. Doutzen Kroes (160 milionů Kč)

doutzen lostwallpapers.net Andílkem je od roku 2008, ale v poslední době získala i výnosné kontrakty u Tiffanyho nebo L´Orealu, takže její cena rok od roku roste.

10. Gisele Bündchen (940 milionů Kč)

gisele lostwallpapers.net Proč Gisele vydělala skoro víc než zbylých devět ramínek na šaty dohromady? Protože se zjevně pohybuje v jiné lize. V roce 2012 vymetla všechny (VŠECHNY) zásadní obálky módních časopisů. V roce 2013 si ji osobně vybral Karl Lagerfeld jako novou tvář Chanelu, stala se také tváří Pantene, získala exkluzivní kontrakt u Louis Vuitton a je také oficiální mluvčí parfému Chanel No. 5. Jinými slovy zdolala během dvanácti měsíců hned několik modelingových osmitisícovek, a proto její účet vypadá tak, jak vypadá. Pokud ji někdo pořád ještě považuje za "bývalou přítelkyni Leonarda DiCapria", měl by si rychle aktualizovat firmware.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články