10 nejdivnějších cizích předmětů vytažených z lidských zadků – G.cz
Vyhledávání

10 nejdivnějších cizích předmětů vytažených z lidských zadků

... protože někdy to v životě už fakt není prdel!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 29.4.2016, 14:50

Divné věci se z konečníku musejí odstraňovat celkem často. Dobře to vědí gastroenterologové (lékaři zabývající se trávicím traktem). Věci v tomhle článku jsou ale opravdu divné. Divnější, než „běžné“ lahve, dilda a další věci, na které pacienti „prostě nedopatřením upadli, když uklouzli v koupelně“.

1. Klíče

Nemůžete najít klíče od auta nebo od bytu? Nezapomeňte se podívat do vlastního zadku!

2. Vibrátor a salátové kleště

Jak se to tam dostalo?! Majitel zadku si do něj nejdřív strčil vibrátor, a když nešel vyndat, chtěl si pomoci salátovými kleštěmi. Jenže ty se mu tam zasekly taky.

3. Náboj do protiletadlového kanónu

Londýnský veterán z 2. světové trpěl hemeroidy a zatlačoval si je „hmotnou památkou na válku“. Jednoho dne ale náboj zastrčil moc hluboko. Když mu ho doktoři vytáhli, ukázalo se, že byl „ostrý“ a mohl tedy kdykoli vybuchnout. Nemocnice proto musela zavolat pyrotechnika, aby „nález“ zneškodnil.

4. Sklenice burákového másla

Cože? Bez vazelíny?

5. Lahvička parfému

Čtyřicetiletý ženatý právník přišel do nemocnice, aby mu ze zadku vytáhli lahvičku parfému. Doktorům řekl, že se ji nejdřív snažil vytáhnout s pomocí drbátka na záda, ale nešlo to. Uspěli až lékaři, a zjistili, že jde o parfém značky Impulse. Jestli ho pak vrátil manželce, to opravdu nevíme.

6. Zvonící mobil

Další právník (co je to sakra pořád s těmi právníky?!) lékařům popsal, že upadl v koupelně a nešťastně dosedl zrovna na mobil. Museli mu to věřit. A zatímco mobil vytahovali z jeho zadku, zazvonil. Třikrát.

7. Pivní sklenice

Z čeho ten pán pil další pivo?

8. Baterka

Možná se tam zasekla při hledání klíčů (viz bod č. 1). V zadku je totiž tma, to dá rozum.

9. Autíčko

Tohle nebyla nehoda, ale záměr. Ryan Dunn z TV bláznivé show Jackass si do zadku nacpal „angličáka“, aby si „udělal prdel“ z lékařů.

10. Cementový klystýr

A nakonec to nejdivnější. Dva homosexuálové se nudili a chtěli zkusit „něco nového“. Jeden si lehl na břicho a druhý mu do zadku s pomocí trychtýře nastříkal cementovou maltu. Ta ale rychle ztuhla a následně musela být odstraněna chirurgicky.

Anketa

Koho byste tam nejraději zastrčili?

Anketa se načítá...

A když už jsme u tohoto krásně choulostivého, ale zdravotně závažného tématu, mrkněte ještě na tohle – proč je toaletní papír tichý a nenápadný zabiják.

Podobné články

Doporučujeme

Další články