fb pixel 10 mužských koníčků, které žena nikdy nepochopí – G.cz
Vyhledávání

10 mužských koníčků, které žena nikdy nepochopí

Muži jsou prý jednodušší tvorové a ženy bohyně. Tak jak je potom možné, že muži mají tolik krásných koníčků a většina žen, když se jich zeptáte na jejich záliby, je schopná vykoktat leda tak nakupování a cestování?

Jarda Sauer
Jarda Sauer 10.9.2018, 15:50

1. Rybaření

Ráno. Stolička na břehu, dva pruty, nikde nikdo. Na hladině řeky se odrážejí stromy a nebe. Sedíme, mlčíme a užíváme si ticha a samoty. To ženy výjimečně popuzuje: jednak nechápou, proč je podle nás ticho tak skvělé a jednak jim vadí, že neví, na co v takových chvílích myslíme. A když jim popravdě řekneme, že na nic, tak nám to stejně nevěří.

2. Sbírání super věcí

forum.fractalaudio.com Půllitry s logy pivovarů. Všechny bigglesovky. Stará motokola. Elektrické kytary. My vidíme samé senzační věci, které je dobré mít a neustále shánět, vyměňovat a dokupovat další. Ženy vidí bezcenné krámy, které zabírají místo a které žádná jejich tzv. kamarádka neocení. Navíc je žere, že do své sbírky vrážíme prachy, které by jim stačily na tři liposukce a lobotomii.

3. Fotbal

Ženy mají v hlavách jasnou rovnici: fotbalista rovná se boháč. Ale nikdo z vás, kdo tento článek čtete, nehraje fotbal pro peníze. Fotbal je pro nás skvělý víkendový rituál: potíme se na hřišti s lidmi, s nimiž bychom jinak neměli mnoho společného, spoléháme na sebe, nadáváme si a nakonec se společně vysprchujeme. A skórovat v dresu Prostřední Lhoty je stejně dobrý pocit, jako vstřelit vítězný gól ve finále Ligy mistrů.

4. Modelařina

RC letadla, se kterými si chodíme zalétat na louku za městem. Do nesmyslných detailů vypiplané plastové modely čehokoliv. Nebo třeba papírové vystřihovánky hradů. To jsou jasné důkazy, že v sobě ještě máme duši kluka a baví nás si hrát. Ženy, které samy sebe považují za dospělé už od třinácti let, nám tuto krásnou vlastnost zapškle závidí – a navíc by stejně neměly trpělivost něco dlouhé hodiny vyrábět.

5. Veteráni

tatraworld.nl Strávit víkend v garáži tím, že zase trochu přiblížíme pojízdnému stavu starou Tatrovku nebo třeba jen dáme po zimě do kupy péráka po tátovi, to je přeci bezva, ne? Pustíme si oblíbenou muziku a užíváme si pocit, že něco děláme rukama a že jde o práci, která má smysl. To žena nepochopí – a navíc pyskuje, že obědváme v montérkách, tváříme se nepřítomně a máme prsty černé od šmíru.

6. Vlaky všeho druhu

Vlak je nejlepší a nejromantičtější dopravní prostředek na světě, tečka. Je esencí síly, moci a touhy poznávat nová místa. Staré i moderní lokomotivy nás fascinují svou komplikovaností, velikostí a vzbuzují v nás úžas: jak někdo mohl takhle dokonalý stroj vymyslet? Rez na kolejích a fermeží napuštěné pražce jsou pro nás příslibem dobrodružství. Pro ženu je vlak jen nudná krabice, kde se jí budou lepit stehna na koženkovou sedačku a na záchodě nebude koš na vložky.

7. Rekonstrukce bitev

justdohistory.wordpress.com Navléknout se do uniformy napoleonského vojáka nebo třeba důstojníka wehrmachtu a s několika desítkami až stovkami dalších předvádět čumilům, jak probíhaly slavné bitvy? Ženy to odmávnou rukou coby přiblblé hraní na vojáky. A nepochopí, že tímto způsobem pomáháme laikům a dětem poznat historii – protože lépe je cokoliv jednou vidět, než o tom desetkrát slyšet od zpruzelé dějepisářky.

8. PC a konzolové hry

Hrajeme odmalička a s malou pauzou, kdy nemáme na nic čas kvůli dětem a kariéře, budeme hrát pořád. Cvičíme si reflexy a strategické uvažování, což se určitě bude hodit, až nám jednou Putin zavře plyn nebo až nastane zombie apokalypsa. A navíc nám hry umožňují bezbolestným a legálním způsobem ukojit naši geneticky danou soutěživost a touhu po adrenalinu a boji.

9. Domácí vaření piva

Žena nerozumí tomu, že nás už prostě nebaví jít do samoobsluhy a koupit si lahvový Braník. Chceme pivo, které má chuť a charakter. Chceme si takové pivo užívat, hostit jím své přátele a navíc jeho kvalitu aktivně ovlivňovat. Domácí vaření piva neboli homebrewing je v ČR na pomalém vzestupu, ale věštíme mu slušnou budoucnost!

10. Sjíždění porna

bookchase.blogspot.com Není to prasárna, jak si mnohé ženy myslí, ale biologicky podmíněná nutnost. V životě každého muže totiž nadejde okamžik, kdy si musíme poctivě přiznat, že se nedokážeme vyspat se všemi ženami světa. Ale pořád ještě máme šanci se aspoň podívat na všechny, které se při sexu nechaly natočit! A navíc je tu vždycky možnost, že mezi nimi odhalíme nějakou, kterou známe osobně.

A tady je pohled z druhé strany barikády – 8 věcí, které muži u žen nikdy nepochopí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články