fb pixel 10 jednoduchých rad, jak rozeznat umělá prsa od přírodních – G.cz
Vyhledávání

10 jednoduchých rad, jak rozeznat umělá prsa od přírodních

Myslíme, že to zajímá i intelektuály.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 12.7.2015, 10:00

Měsíce odhalených dekoltů jsou tu. Určitě byste chtěli poznat práci přírody od silikonových boulí. Nemáme nic proti zdokonalování těla, nechceme nikoho šikanovat, takže nebuďte vztahovační - jen hledáme důvod, proč se beztrestně koukat na prsa...

1. Na dotek jsou silikony znatelně pevnější než přírodní prsa

giphy com giphy.com

Je to sice banální pravda, ale je to tak. Když se dotknete umělých prsou, ucítíte odpor. Ne moc velký, ale bude tam. Není ale pravda, že rozdíl poznáte podle teploty prsou. Silikon dobře vede teplo, takže dojem je stejný jako u přírodních.

2. Vypadají, že prasknou

sodahead com sodahead.com

To ale jen v případě, kdy si hubenější žena nechá enormně zvětšit poprsí. Výsledný efekt je pak takový, že pod kůží jsou implantáty doslova narvané a prsa vypadají nepřirozeně, jako dvě tvrdé koule na hrudi. Kůže je na dekoltu nepřirozeně napjatá. S tím se však setkáte spíše jen pornohereček. Dlouhodobý trend plastických chirurgů je takový, aby se prsa nezvětšovala příliš a aby vypadaly co nejpřirozeněji.

3. Více poskakují

prso Tohle muže vzrušuje? Proč ne.

Nečekejte od nich ono roztomilé poskakování jako od přírody, maximálně se budou pohupovat. Ale také od nich nečekejte, že budou tvrdá jako guma do školy. Když držíte silikony v ruce, překvapí vás, jak jsou tvarově variabilní. Některé jsou sice více pevnější než druhé, ale v podstatě lze říci, že umělá prsa od pevných větších prsou mladé holky moc nepoznáte. A v podprsence už vůbec ne.

4. Jsou naostro

pandawhale com pandawhale.com

Ženy se zvětšenými prsy většinou chodí "naostro", bez podprsenky. Tvar mají už téměř dokonalý, nepotřebují ho tedy vylepšovat podprsenkou, jako příroda, která se časem vytahá. Ano, příroda, respektive gravitace má zásadní vliv na tvar prsou. Střed Země si je pomalu a pomalu přitahuje k sobě. Čím větší přírodní prsa máte, tím se více prověšují. Když je potom žena dá do podprsenky, je jasné, že více reagují na pohyb. Velká a pevná prsa bez podprsenky? Téměř vždy silikon.

5. Rozvíjíme bod č. 4

Zvětšená prsa mají často ztvrdlé bradavky, jako když je ženě pořád zima. To nepřehlédnete. Ale závěr, zda se jedná o přírodní, nebo umělá z toho nevyvodíte.

6. Silikony mívají kulatější tvar

sharenator com sharenator.com

Přírodní prsa jsou do tvaru slzy, jsou prostě více plnější vespod. Silikony jsou kulatější. Tohle tvrzení nemusí být také pravda. Vyrábějí se silikony kulaté i do tvaru slzy. Spíše záleží na způsobu provedení operace, zda jsou silikony vložené pod sval, nebo pod kůži. Nejlépe se to ale pozná, když žena leží. Velká přírodní prsa se jakoby rozlijí po hrudi, umělá více drží tvar. Nikoliv ale tak, že trčí jako majáky do tmy, také se splasknou, ale vidíte více obrysy silikonů.

7. Jizvy

Jsou malé, ale najdete je. Většinou ale až v posteli. Když na ně budete zírat uzavřené v dekoltu při večeři, nespatříte je, ani pokud byla prsa vložena přes bradavky. Jizvy mohou být zamaskovány makeupem, ale také mohou zmizet téměř úplně.

8. Jsou blízko sebe

forum bodybuilding com forum.bodybuilding.com

Pokud jsou prsa příliš blízko u sebe nebo příliš vysoko posazená, pravděpodobně se jedná o prsa umělá. Protože však ženy v klubech nebo v práci nechodí nahé, nemáte šanci poznat, zda nejsou jenom dobře sevřené v push-up podprsence.

9. Je na nich něco divného

Tělo je úžasný komplexní organismus, kde všechno se vším souvisí. Cokoliv do něj přidáte, poznáte to. Jsou to jemné nuance, drobné nesrovnalosti, malé postřehy, to vše se poskládá v dojem, že na ženě něco nesedí. Pokud je žena oblečená, nic moc nepoznáte, ale když kolem vás projde na pláži nebo nahá stojí před vámi, je to hned jasné. Spolehněte se na první dojem, ten v případě prsou bude nejvíce pravdivý.

10. Řekne vám to sama

hypebeast com hypebeast.com

Jestli má umělá prsa? Žena vám to řekne sama - dnes se tím baby chlubí a doporučují své plastické chirurgy dál. Takže se jí stačí zeptat. Stačí se podívat na internetové diskuze před deseti lety, kde většina příspěvků byla proti silikonům, ženy se za ně styděly - dnes je to naopak.

A TADY máte 8 částí ženského těla, které muži zbožňují mnohem víc než prsa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články