10 filmů tak bizarních, že si je můžete pustit, jen když jste zhulení nebo ožralí

Jsou filmy, které prostě musíte vidět, jen na ně musíte mít tu správnou náladu. Anebo spíš ty správné omamné látky. Následující desítka představuje opravdu hodně špatné, divné a jinak bizarní snímky, kupodivu jsou ale svým specifickým způsobem vlastně naprosto dokonalé.

1. Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

"Je tohle vůbec možný?" ptá se první komentář u tohoto snímku na ČSFD. Je. Supernízkorozpočtové softporno, po jehož zhlédnutí už nikdy nebudete chtít mít sex.

2. Playgirls

A ještě horší Playgirls II. Absolutní klasiky mezi špatnými filmy. Ve druhém díle je vynikající scéna, kde je hlavní hrdinka nucena dokola sledovat erotickou nahrávku podnikatele, kterou sama pořídila, aby ho mohla vydírat. Na konci je pološílená a vy se budete cítit stejně.

3. Titanic II

Co je třeba udělat, když máte úspěšný velkofilm? Vzít naprosté minimum peněz a natočit jeho pokračování, které je zcela otevřeně postaveno na snaze zopakovat scénu od scény původní snímek. Pokud vás neuspí to brko, co jste si předtím ubalili, tak tohle rozhodně ano.

4. Panika ve vzduchu

Má to všechno - hackery, teroristy, jaderné reaktory. Míň napínavý katastrofický film jste neviděli, takže to přesně odpovídá míře akčnosti, kterou potřebuje omámený člověk. Ani vás nezarazí, že tu obří letadlo řídí pomocí jednoho malého joysticku.

5. Cabin Fever

Důkaz, že kdysi skvělý Eli Roth se vyčerpal, a tak točí remaky svých vlastních filmů. Hororově-parodická klasika o partě debílků na opuštěné chatě.

6. Herkules 3D

Vůbec nejhorší film podle žebříčku na ČSFD przní antické báje tím nejhorším způsobem. Jo, a hraje tam Hulk Hogan. Musíme říkat víc?

7. Norbit

Eddie Murphy má dobré filmy, střední filmy, špatné filmy, hrozné filmy a pod tím vším je Norbit. Pod vlivem se u něj ale potrháte smíchy.

8. Maximální rychlost

Ačkoliv se film točí okolo multimilionářů, kteří investují do aut a pak je nechávají závodit, nenechte se zmást. Jedná se o Rychle a zběsile velmi, velmi, velmi, velmi chudých.

9. Ďáblíci

Gary Oldman (!) si přidělá boty ke kolenům a předstírá, že je trpaslík, zatímco mu sekundují Matthew McConaughey, Kate Backinsale a skutečný trpaslík Peter Dinklage. Tohle vás dokonale odstřelí.

10. Attack od the Killer Donuts

Svět stříbrného plátna nás naučil, že vědecký experiment může udělat zabijáka téměř z čehokoliv. Třeba i z koblih. Po tomhle filmu budete mít strašnou, ale strašnou žravou.


Komentáře

Doporučeno pro vás