fb pixel 10 důvodů, proč jsou muži lepší než ženy – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč jsou muži lepší než ženy

Opět jsme si dali za cíl pobouřit co nejvíc žen a studentů genderových studií, a jelikož je stále ta okurková sezóna, tak si neodpustíme vypustit do světa tento objektivní a vážně myšlený článek.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.7.2018, 11:40

Už od počátků trápí lidstvo jedna otázka. Kdo je lepší? Muži, či ženy? Ačkoliv na ni všichni dávno znají odpověď, korektně mlčí.

Je třeba odložit přetvářku, postavit se k tomu čelem, a přiznat si na rovinu, že muži jsou lepší.

Pokud jste feministka, tak si raději místo čtení tohoto článku upravte knírek a vyražte do ulic na demonstraci rovnosti pohlaví při práci v kamenolomu, případně jděte podepsat petici, aby 50 procent profesionálních vojáků v Afghánistánu tvořily ženy.

1. Muži jsou silnější

Muži jsou stvořeni tak, aby fyzicky dominovali. V tomto tedy ženy silně pokulhávají. Když žena nemůže otevřít zavařovačku od okurek, přispěchá za mužem, který tuto otevře, ne-li přímo pouhým pohledem, tak tedy alespoň posledním článkem malíčku. Ano, až tak moc je muž silný.

2. Muži přežijí v divočině

Pokud se muž nějakým způsobem ocitne uprostřed divočiny, je pravděpodobnější, že přežije. Muž si rychle obstará oštěp, kterým uloví kance, rozdělá oheň pomocí dvou dřívek a vodu buď najde anebo ji vytvoří pomocí izolepy a žvýkačky. Jakmile se posilní, vydá se do civilizace vstříc záchraně.

Pokud se ocitne uprostřed divočiny žena, při první příležitosti si zlomí nehet, bude chvilku nadávat, že je celá rozcuchaná, načež usedne na zem a bude brečet, dokud neumře.

3. Lépe spolu vycházejí

Pokud dáte vedle sebe dva běžné muže, chvilku se oťukávají a následně jdou spolu na pivo jako ti nejlepší kamarádi.

Jestliže dáte vedle sebe dvě ženy, pochválí si účesy, boty a hadry, ale nebudou to myslet vážně. Záhy se rozejdou za svými kamarádkami, kde jedna druhou pomluví.

4. Ženy každý měsíc krvácejí

Krvácení není nikdy nic zdravého. Zásadou zdravého jedince je nekrvácet. Muži krvácejí výjimečně. Ženy krvácejí každý měsíc po několik dní. Pokud vám teče pračka, taky to není v pořádku. Tady očividně není nad čím diskutovat. Ženy jsou rozbité.

5. Ženy neumí řídit

Možná se to bude zdát jako klišé, ale na každém šprochu pravdy trochu. Kdyby ženy uměly řídit, tak by se jistě dostaly do Formule 1, anebo by jejich zastoupení mezi profesionálními řidiči bylo rapidně vyšší. Muži řídit umí.

6. Investiční gramotnost

Muži s rozvahou ukládají své peněžní prostředky do dluhopisů, akcií, komodit a terminovaných vkladů. Ženy zmateně investují do make-upů, bot nebo krátkodobých kabelek, přičemž tyto jejich investice nemají žádný dlouhodobý strategický význam a jsou převážně ztrátové.

Smutné na tom je, že muži při své dobrosrdečnosti část svých výdělků investují do žen, které získané prostředky velmi krátkozrace vloží do nelikvidní kosmetiky.

7. Muž umí spravit poličku

Zatímco muž dokáže v domácnosti ledacos opravit, žena, pokud například vytrhne kliku ze dveří, buď povolá na pomoc muže, anebo dveře přestane používat, protože kliku zpět nedokáže přidělat. Tím pádem žena přijde o místnost, protože se do ní skrz zavřené dveře nedostane. Pokud se však jedná o koupelnu, žena je schopna se do ní přes zavřené dveře prokousat nebo proškrábat.

8. Ženy nemají orientační smysl

Zajímavé je, že pokud ženu vypustíte do nákupního centra, okamžitě se zorientuje a přesně ví, kde koupit krém proti celulitidě, kde si zase koupí boty a kde tanga. Ven z nákupního centra se však nedostane, neboť cestu ven pravděpodobně nenajde, proto zde setrvává i několik hodin a je nucena nakupovat, aby přežila.

Pokud ženu přemístíte ven před nákupní centrum a dostane svobodu, ihned nepochopitelně zamíří zpět, kde začne znovu nakupovat a ven se opět nedostane.

Průměrný muž najde cestu ven z nákupního centra do deseti vteřin. Cestu z obchodu s oblečením zvládne dokonce do pěti vteřin.

9. Ženy musí močit vsedě

Respektive nemusí, ale poté si tu spoušť po sobě musí uklidit. Močení vestoje u mužů je jasná výhoda. Ušetří to čas i námahu a muž se tak může soustředit na důležitější věci, jako je průzkum vesmíru, objevování léku proti rakovině nebo řešení hladomoru.

Ženy sice ztratí zdlouhavým usedáváním a vstáváním ze záchodu spoustu času (a to nemluvě, že ony se nemůžou na ulici vymočit u stromu, ale musí hledat buď nějaké temné zákoutí anebo spěchat domů), ale ve své podstatě ony ten čas šetřit nepotřebují. Beztak by si ve volném čase koupily kabelku anebo šly s kámoškou na kafíčko, kde by o kabelce mluvily několik hodin.

10. Rodit děti musí ženy

A to si určitě říkáte, že to je konečně něco, v čem jsou ženy lepší. Ba ne. Jak muž, tak žena zplodí dítě spolu. Je to zásluha obou. Ale žena je ta, která to všechno potom devět měsíců oddře a toto celé zakončí několikahodinovým bolestivým porodem. A co je lepší? Několik minut rytmických pohybů zakončených slastným pocitem, anebo devět měsíců nevolností, natékání, změn nálad, zakončených bolestí, hekáním a pravděpodobně i nastřihnutím? Tady je jasné, že na toto muž opět vyzrál.

Anketa

Myslíte si, že jsou muži lepší než ženy?

Anketa se načítá...
Anketa

Jste muž nebo žena?

Anketa se načítá...

A aby toho nebylo málo, tak američtí vědci zjistili, že na světě existují pouze dvě pohlaví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články