10 důkazů, že vás chce Lana Del Rey dostat do postele – G.cz
Vyhledávání

10 důkazů, že vás chce Lana Del Rey dostat do postele

Taky u písniček Lany Del Rey usínáte? Zjevně je to záměr, protože ani samotná zpěvačka se ve svých klipech nedokáže udržet při vědomí. Šípková Růženka světového popu dokazuje, že i narkoleptičky se dovedou prosadit. 

Václav Rybář
Václav Rybář 13.4.2014, 17:00

1. Dobrá poloha je základ

lana10 Když pořád usínáte, je důležité najít tu správnou polohu, ve které alespoň trochu vypadáte, že máte o své okolí zájem. Ideální je si sednout a rukama obejmout kolena. To vás jakž takž vyvažuje, abyste nespadli a nevzbudili podezření blízkého okolí.  

2. Pád á la Azurit

lana2 S nečekanými pády souvisí i dopadová plocha. Tráva jednak zaručí, že neskončíte jako Schumacher, ale pohltí i případný zvuk, takže máte na spaní klid a neotravuje vás žádný příliš starostlivý kolemjdoucí.  

3. Pád á la kombajn

lana1 Občas se ale fakt vyplatí omrknout, jestli je přistávací dráha posekaná. Jinak se totiž člověk staví do fronty na Darwinovu cenu a stává se aktérem úplně jiných článků.  

4. Ještě jednu a jdu spát...

lana4 Do trávy se dá samozřejmě padat i jinak. Z fotky určitě chápete, proč má Lana Del Rey tak napuchlé rty. To není botox, to jsou popáleniny třetího stupně.  

5. Ukolébavka

lana5 Narkoleptici by neměli s gumou manipulovat sami. Při nastupování, pohybu a sesedání z gumy by měl být vždy přítomen minimálně jeden muž. Gumu však smí nasadit žena sama, pokud je k tomu vyzvána mužem.  

6. Ministr dopravy varuje

lana6 Tohle by asi BESIP neschválil. Správná pozice je samozřejmě přítulmo k chlápkovi. Jenže jestli jste někdy cítili zmoklou motorkářskou vestu, pravděpodobně byste taky riskovali odpovídající záklon.  

7. Lev nespí, lev čeká...

lana7 Usínání na jakýchkoliv šelmách se důrazně nedoporučuje. Ale odpuzovat je a otupovat jejich pozornost tím, že reproduktor svého mobilu nasměrujete k nim a pustíte třeba Summertime Sadness, toť správná taktika. Dá vám to minimálně dva, tři metry k dobru, až se budete snažit doběhnout k zamčenému autobusu.  

8. Chcete to zabalit?

lana9 Narkoleptikům nikdy nedávejte do ruky nic křehkého. Většinu předmětů považují za deku a snaží se do nich zachumlat, aby se připravili na fázi č. 2 (odchod do věčných snovišť). Na tomhle obrázku Lana působí vlastenecky, ale je to jedna velká iluze, klidně by se balila i do hvězdy, srpu a kladiva.  

9. Balkónová předehra

lana3 Tahle pozice už vyžaduje trochu šikovnosti. Ideálně je mít v bytě muže, který vás během spánku jemným přirážením stabilizuje a zabrání tak pádu do hlubin. Muži se v případě umdlévání svalstva samozřejmě mohou střídat.  

10. Choking Hazard

lana11_t Tohle samozřejmě hrozí každé ženě, která usne na veřejném prostranství. U zpěvaček je riziko dvojnásobné, protože počet fanoušků, kteří si chtějí sáhnout... na její hlasivky... je přirozeně vysoký. Každý se chce přesvědčit, jestli Lana Del Rey zpívá na playback nebo jestli je tam opravdu má, no ne?
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články