fb pixel 10 dokonalých vánočních dekorací pro fanoušky Star Wars – G.cz
Vyhledávání

10 dokonalých vánočních dekorací pro fanoušky Star Wars

Stačí papír a nůžky – a rázem vám může celá bandička z kultovní série a nejočekávanější premiéry letošní zimy zdobit okno nebo stromeček. I nerdi mohou být kreativní!

Radka Pružinová
Radka Pružinová 17.12.2017, 08:00

Bacha, Síla se probouzí! Označte si okna, ať ví, kdo je na její straně.

S šablonami přiloženými pod obrázky si můžete vystřihnout prakticky všechny své oblíbené postavy z filmové ságy, která si omotala srdce fanoušků kolem svých světelných mečů. Kromě mistra Yody, Darth Vadera nebo princezny Leiy si můžete (vy)střihnout třeba i C-3PO, Boba Fetta nebo stormtroopera. Vaše výtvory budou mít buďto čtvercový, nebo kulatý tvar a zdálky vypadají jako klasické sněhové vločky. Ale při pohledu zblízka zalapají nerdi po dechu a pobaví se určitě i ti, kteří jiným galaxiím příliš neholdují.

Tyhle parádní předlohy má na svědomí grafický designer Anthony Herrera. Kromě papíru a nůžek se vám při jejich vyrábění bude možná hodit i nůž, respektive odlamovací čepel (seženete v papírnictvích, ale i ve větších supermarketech), na vyřezávání z papíru.

1., 2. Mistr Yoda a BB-8

3., 4. Darth Vader a C-3PO

5., 6. Stíhačky Federace a princezna Leia

7., 8. Boba Fett a stormtrooper

9., 10. Stíhačky povstalců a komandér Cody

Všechny předlohy si můžete stáhnout na Anthonyho webu. Buďto jednotlivě, nebo jako kompletní soubor všech předloh dohromady.

A pokud si myslíte, že to nezvládnete, podívete se na tohle návodné video. Zjistíte, že je to vlastně celkem brnkačka.

A nakonec tu máte ještě 10 moudrých citátů ze Star Wars, které se vám budou hodit do života.

Podobné články

Doporučujeme

Další články